• PIETEIKTIES
 • SĪKĀKA INFORMĀCIJA

  Produkta krāsa var nedaudz atšķirties no fotoattēlā redzamās. Produkta aprakstā sniegtajai informācijai ir vispārīgs raksturs un tā var neaptvert visas produkta īpašības.

  • Materiāls: 100 % kokvilna;
  • Pildvielas tips: Kamieļu vilna;
  • Sezonalitāte: Ziemas;
  • Užpildo svoris: 400 g/m2;

   Prestiža sega, kas pildīta ar Mongolijas kamieļu vilnu.

  Mongolijas kamieļu vilnas kombinācija ar Woolmark sertifikātu un augstas kvalitātes kokvilnas audumu rada prestižu komfortu. Sega ir brīnišķīgi silta, patīkami mīksta un elastīga. Vienmērīgs siltuma sadalījums nodrošinās pilnīgu relaksāciju un garantēs kvalitatīvu atpūtu.

  Mongolijas kamieļu vilna ir viena no prestižākajām šķiedrām un nodrošina lielisku komfortu: tā ir gaisa caurlaidīga, neaiztur mitrumu un nekairina ādu. Tās raksturīgākās īpašības ir augsta elastība un izolācijas spēja, padarot to piemērotu visiem gadalaikiem. Tas rada nepieciešamo siltuma līmeni un vienmērīgi izkliedē pa visu ķermeni.

  Kokvilna ir ādai draudzīga, gaisa caurlaidīga un viegla, tāpēc ļoti efektīvi spēj iztvaicēt ķermeņa mitrumu. Tas rada patīkamu un atsvaidzinošu klimatu miegam, ko novērtē visi, kam ir tendence uz nakts svīšanu.

  Iesakām šo segu izvēlēties visiem, kas vēlas baudīt sapņainu miega klimatu visos gadalaikos.

  ORGANISKO PRODUKTU SERTIFIKĀTI

  Produkts ir marķēts ar vispāratzīto OEKO-TEX 100® etiķeti. Tas nodrošina, ka visi šī produkta komponenti – ikviens pavediens, šķiedra vai cita piedeva – ir pārbaudīti un ir apstiprināts, ka tiem nav nelabvēlīgas vai kaitīgas ietekmes uz patērētājiem.

  Produkts ir marķēts ar Woolmark logotipu. Šī licencēšanas programma ir tekstilizstrādājumu kvalitātes nodrošināšanas un izstrādājumu sertifikācijas sistēma, kas nodrošina šķiedru sastāvu un kvalitāti gan patērētājiem, gan piegādes ķēdei. Lai saņemtu prestižo Woolmark sertifikātu, dzijas, audumi un apģērba gabali tiek stingri pārbaudīti. Logotips nav tikai preču zīme: izstrādājumiem ar šo zīmi tiek piemēroti The Woolmark Company kvalitātes standarti, kuru pamatā ir stingras testēšanas metodes. Kad patērētāji redz produktus, kas apzīmēti ar ikonisko Woolmark logotipu, viņi saprot kvalitāti, autentiskumu un vērtību, par tiem maksājot vairāk.

  SASTĀVS

  Audums: 100% kokvilna

  Pildījums: 100% Woolmark kvalitātes kamieļu vilna (400 g/m²)

  Apkope

  • Nedrīkst balināt
  • Sausas valymas (P)
  • Aizliegts izgriezt

  159,20 € - 319,20 €

  199,00 € - 399,00 €
  -20%

  Ziemas sega CAMELFIL N EXTRA

  Izsūtīsim ar 1 d.d.
  Izvēlieties:
  Segas izmērs:
  Daudzums:
  239,20 €
  299,00 €
  Līdz bezmaksas piegādei uz mājām vēl nepieciešams 69,00 €
  Jums ir jautājumi?

  Pircēji, kas iegādājās šo produktu, iegādājās arī