• PIETEIKTIES
 • PRIVĀTUMA POLITIKA

  1. Kādu informāciju mēs apkopojam?

  Mēs varam apkopot, uzglabāt un izmantot šāda veida informāciju:

  • informāciju par Jūsu datoru un Jūsu apmeklējumus šajā vietnē un tās lietošanu (ieskaitot Jūsu IP adresi, ģeogrāfisko atrašanās vietu, pārlūkprogrammas veidu, no kuras esat novirzīts, apmeklējuma ilgumu un lapu pārlūkošanas skaitu);
  • informāciju, kuru Jūs mums sniedzat ar nolūku abonēt mūsu vietnes pakalpojumus, paziņojumus uz e-pastu un/vai biļeteni;
  • jebkuru citu informāciju, kuru Jūs paši izvēlējāties mums nosūtīt.

  2. Sīkdatnes

  Fejasnams.lt vietnē izmantotie sīkfaili (cookies) ir noteikta informācija, kas tiek nosūtīta uz Jūsu datora sīkfailu failu.

  Sīkdatnes var būt divu veidu: pastāvīgās un vienas sesijas. Pastāvīgās sīkdatnes Jūsu datora sīkfailu failā paliek pastāvīgi. Tos var izmantot, piemēram, lai Jūs identificētu kā vietnes apmeklētāju, lai pielāgotu vietnes saturu Jūsu vajadzībām vai apkopotu statistikas datus.

  Sesijas sīkfaili ir īslaicīgi un pazūd, kad izejat no vietnes vai aizverat pārlūkprogrammu. Sesijas sīkdatnes var tikt izmantoti, lai aktivizētu noteiktas vietnes funkcijas, piemēram, preču pasūtīšanu utt.

  Sīkdatnes mūsu vietnē parasti tiek izmantotas, lai atvieglotu to izmantošanu un sniegtu lietotājiem precīzāku un atbilstošāku informāciju. Izmantojot sīkdatnes, Jūs atzīst kā apmeklētāju, un saturs tiek pielāgots Jūsu vajadzībām. Izmantojot sīkdatnes, mums ir vieglāk izprast mūsu lietotāju vajadzības. Iegūtie apmeklējumu statistikas dati ir noderīga, lai noteiktu tīmekļa vietnes efektivitāti un to uzlabotu. Lūdzu ņemiet vērā, ka mēs nekad neierakstām personas datus, ja vien jūs neizlemjat reģistrēties vai neesat identificēts kā šīs vietnes klients.

  Mūsu sīkdatnes var tikt ģenerētas, izmantojot citu vietņu analīzes pakalpojumu sniedzēju pakalpojumus, piemēram, sabiedrības “Google Inc.” pakalpojumu “Google Analytics”.

  Tiek uzskatīts, ka mūsu vietnes apmeklētāji piekrīt sīkdatņu izmantošanai, ja viņu tīmekļa pārlūkprogramma ir pielāgota šim nolūkam. Bez sīkfailiem nebūs pieejamas dažas funkcijas, piemēram, personisko iestatījumu saglabāšana vai interneta darījumu veikšana.

  Jūs vienmēr varat izvēlēties, vai savā tīmekļa pārlūkprogrammā vēlaties izmantot sīkfailus, vai nevēlaties. Ja nevēlaties izmantot sīkfailus, sava datora pārlūkprogrammā varat iestatīt automātisku sīkdatņu izslēgšanu vai saņemt paziņojumu ikreiz, kad vietne lūdz izmantot sīkfailu.

  Šie noteikumi var tikt mainīti bez atsevišķa paziņojuma, jo mēs ievērojam tiesību aktus, kas regulē sīkfailu lietošanu, un ņemam vērā vispārpieņemto praksi attiecībā uz sīkdatņu izmantošanu.

  3. Jūsu personas datu izmantošana

  Šajā vietnē sniegtie personas dati tiks izmantoti šajā privātuma politikā vai šīs vietnes attiecīgajās daļās norādītajiem mērķiem. Mēs varam izmantot jūsu personisko informāciju šādiem mērķiem:

  • tīmekļa vietnes administrēšanai;
  • Jūsu pārlūkošanas pieredzes uzlabošanai, pielāgojot šo vietni personīgām vajadzībām;
  • ar Jūsu piekrišanu biļeteņa nosūtīšanai uz Jūsu e-pastu, kas, mūsuprāt, varētu Jūs interesēt (Jūs jebkurā laikā varat mūs informēt, ja vairs nevēlaties, lai biļetens Jums tiktu nosūtīts);
  • trešajām personām sniegt statistikas informāciju par mūsu lietotājiem, tomēr šī informācija netiks izmantota nekāda atsevišķa lietotāja identificēšanai;
  • Bez Jūsu skaidras piekrišanas mēs nesniegsim Jūsu personas datus nekādām trešajām personām tiešā mārketinga nolūkos.
  • preču pasūtījuma piegādes vai atgriešanas pakalpojumu nodrošināšanai, kā norādīts mūsu noteikumos “PREČU PIRKŠANAS UN ATGRIEŠANAS NOTEIKUMI, PĒRKOT E-SALONĀ FEJASNAMS.LT”

  4. Politikas izmaiņas

  Mēs laiku pa laikam varam atjaunināt šo privātuma politiku, publicējot jaunu versiju mūsu tīmekļa vietnē. Jums laiku pa laikam jāpārskata šī lapa, lai pārliecinātos, ka esat apmierināts ar visām izmaiņām.

  5. Trešo personu mājaslapas

  Šajā vietnē ir saites uz citām tīmekļa vietnēm. Mēs neesam atbildīgi par trešo pušu vietņu privātuma politikām vai praksi.