• PIETEIKTIES
 • SĪKĀKA INFORMĀCIJA

  Produkta krāsa var nedaudz atšķirties no fotoattēlā redzamās. Produkta aprakstā sniegtajai informācijai ir vispārīgs raksturs un tā var neaptvert visas produkta īpašības.

  • Materiāls: 100 % kokvilna;
  • Pildviela: granulas no 100% ekoloģiskas merīnvilnas;
  • Pildvielas tips: Merino vilna;
  • Spilvena augstums 50x70: 17cm;

  Lieliska merīnvilna ar Woolmark sertifikātu un augstas kvalitātes kokvilnas pārvalku rada sapņainu klimatu miegam. Spilvens nodrošina veselīgu atbalstu un maigu siltumu, taču augstās gaisa caurlaidības un hidrofilitātes dēļ neizraisa svīšanu naktī. Mēs no sirds iesakām šo produktu cilvēkiem ar reimatiskām problēmām.

  Apbrīnojami ir tas, ka aizpogājamā stepētā spilvendrāna ļauj jums pielāgot spilvena augstumu un mīkstumu atbilstoši jūsu vēlmēm: izņemot (un vēlāk atkārtoti ievietojot) spilvena pildījumu.

  Iespēja izmazgāt noņemamo stepēto spilvendrānu un merīnvilnas pašattīrīšanās īpašības nodrošina to, ka spilvens saglabā savu svaigumu. Noņemiet un atsevišķi mazgājiet noņemamo spilvendrānu, kad tā ir netīra vai jūs vienkārši vēlaties atsvaidzināt spilvenu.

  Merīnvilna rada pasakainu komfortu: tā rada pareizo siltuma līmeni atkarībā no telpas un ķermeņa temperatūras, tai ir lieliska spēja uzkrāt siltumu un aizvadīt mitrumu. Lielā lanolīna satura dēļ aitas vilna pašattīrās, tāpēc, lai nodrošinātu tās svaigumu, pietiek ar regulāru izpurināšanu un vēdināšanu.

  Kokvilna ir draudzīga ādai, gaisa caurlaidīga un ļoti viegla. Tas nodrošina efektīvu mitruma aizvadīšanu no ķermeņa un rada atsvaidzinošu klimatu miegam, ko novērtē visi, kam ir nosliece uz nakts svīšanu.

  ORGANISKO PRODUKTU SERTIFIKĀTI

  Produkts ir marķēts ar vispāratzīto OEKO-TEX 100® etiķeti. Tas nodrošina, ka visi šī produkta komponenti – ikviens pavediens, šķiedra vai cita piedeva – ir pārbaudīti un ir apstiprināts, ka tiem nav nelabvēlīgas vai kaitīgas ietekmes uz patērētājiem.

  Produkts ir marķēts ar Woolmark logotipu. Šī licencēšanas programma ir tekstilizstrādājumu kvalitātes nodrošināšanas un izstrādājumu sertifikācijas sistēma, kas nodrošina šķiedru sastāvu un kvalitāti gan patērētājiem, gan piegādes ķēdei. Lai saņemtu prestižo Woolmark sertifikātu, dzijas, audumi un apģērba gabali tiek stingri pārbaudīti. Logotips nav tikai preču zīme: izstrādājumiem ar šo zīmi tiek piemēroti The Woolmark Company kvalitātes standarti, kuru pamatā ir stingras testēšanas metodes. Kad patērētāji redz produktus, kas apzīmēti ar ikonisko Woolmark logotipu, viņi saprot kvalitāti, autentiskumu un vērtību, par tiem maksājot vairāk.

   

  SASTĀVS

  Stepēta spilvendrāna: 100% kokvilna

  Stepētās spilvendrānas pildījums: 100% mazgājama Woolmark kvalitātes merīnvilna

  Spilvena pildījums: granulas no 100% merīnvilnas, Woolmark kvalitāte

  Apkope

  • Vēdināt

  66,75 €

  89,00 €
  -25%

  Merīnvilnas spilvens MERINOFIL MEDIUM

  Izsūtīsim ar 1 d.d.
  Izvēlieties:
  Spilvens izmērs:
  Daudzums:
  66,75 €
  89,00 €
  Līdz bezmaksas piegādei uz mājām vēl nepieciešams 49,00 €
  Jums ir jautājumi?

  Pircēji, kas iegādājās šo produktu, iegādājās arī