• PIETEIKTIES
 • KĀ PIRKT?

  1.Kategoriju joslā izvēlieties, kura preču grupa jūs interesē.

  2. Atverot preču kategoriju, izvēlieties sev vēlamās preces. Visu informāciju, izmērus un cenas varat atrast, noklikšķinot uz konkrētas preces.

  3. Izvēlieties vēlamo izmēru un noklikšķiniet uz pogas "PIEVIENOT GROZAM".

  4. Savu grozu ar izvēlētajām precēm (cik daudz preču ir pievienotas grozam un kopējo groza summu) Jūs redzēsiet lapas augšējā labajā stūrī.

  5. Kad visas vēlamās preces esat pievienojis grozam, lapas augšējā labajā stūrī noklikšķiniet uz pogas "GROZS".

  6.Kad tiek atvērts Jūsu iepirkumu grozs, Jūs varat rediģēt daudzumus ar +/- palīdzību vai paša groza saturu. Ja Jums ir atlaides vai kupona kods, varat to ievadīt laukā "KUPONA KODS" un noklikšķināt uz "IZMANTOT KUPONU". Ja esat izvēlējies visu, ko vēlaties, noklikšķiniet uz pogas "TĀLĀK PIEGĀDE".

  7. Izvēlieties atbilstošo lauciņu, ja pērkat pirmo reizi vai esat reģistrēts lietotājs.

  8. Ievadiet pircēja datus. SVARĪGI norādīt pareizo e-pasta adresi un tālruņa numuru piegādei.

  9. Piegādes informācijas logā ievadiet piegādes informāciju.

  10. Pēc piegādes informācijas ievadīšanas, zemāk izvēlieties vēlamo maksājuma veidu.

  11. Pēc maksājuma veida izvēles noklikšķiniet uz "TURPINĀT". Atvērtajā logā vēlreiz pārbaudiet visu informāciju. Ja cits logs neatveras un jūs tiekat pārvietots uz lapas augšdaļu, tas nozīmē, ka trūkst kādas informācijas vai kāds lauks palika neizvēlēts/neaizpildīts.

  12. Noklikšķiniet uz "PASŪTĪT UN APMAKSĀT", lai apstiprinātu pasūtījumu. Ja apmaksāt esat izvēlējies caur e- banku vai uz nomaksu, jūs tiksiet novirzīti uz bankas lapu, kur apstiprināsiet pārskaitījumu. Pēc naudas saņemšanas mēs nekavējoties nosūtīsim pasūtījuma apstiprinājuma vēstuli uz norādīto e-pasta adresi. Ja izvēlējāties apmaksāt piegādes laikā vai saņemšanas brīdī, noklikšķinot uz pogas "PASŪTĪT UN APMAKSĀT", jūsu pasūtījums veiksmīgi nonāks pie mums, un naudu jūs samaksāsiet kurjeram, kurš piegādās preces.

  13. Ja izvēlējāties maksāt ar bankas pārskaitījumu, jums jāveic parasts bankas pārskaitījums ar mūsu rekvizītiem, un kā maksājuma mērķi jānorāda Jums ģenerētais pasūtījuma numurs. Rekvizīti:

  PROHO, UAB

  Reģistrācijas numurs: 302859106

  PVN numurs: LV90012853482

  Reģistrācijas adrese: Ukmerges iela 18, LT-55101 Jonava

  N/k: LT344010042503192731, AB „Luminor Bankas“, SWIFT: AGBLLT2X

  Neizdevās, jums ir jautājumi? Laipni lūdzam sazināties pa tālruni +371 204 64446 vai e-pastu: [email protected]