• PIETEIKTIES
 • PREČU PIEGĀDE

                                                                                                                                  

  Pie katras preces mēs cenšamies norādīt iespējamo piegādes termiņu. To var atrast, atverot interesējošo produktu labajā pusē, augšpusē. Ja izvēlētā prece mums ir noliktavā – to piegādājam 2-3 darba dienu laikā. Šūtā gultas veļa (gultas veļas komplekti, palagi, bērnu gultas veļas komplekti), roku darba izstrādājumi tiek piegādāti pēc ražošanas, kas var aizņemt nedaudz ilgāku laiku, termiņš ir norādīts katra konkrētā produkta augšējā labajā stūrī. Pēc preču nosūtīšanas kurjeri preces piegādā 1-2 darba dienu laikā atkarībā no izvēlētās piegādes vietas.

  Lai iepirkšanās "Fejas namā" būtu vēl patīkamāka un jautrāka, preces mēs varam piegādāt tuvākajā OMNIVA pakomātā, no kura sūtījumu jūs varat paņemt tad, kad jums ir ērti! Pakalpojuma cena ir 2 EUR. Ja Jūsu pasūtījuma summa sasniedz 49,00 € - piegāde ir BEZ MAKSAS. Mēs vēlamies pievērst Jūsu uzmanību, ka, ja sūtījums ir liels - lūdzam izvēlieties piegādi ar kurjeru, jo sūtījums netiks ievietots pakomātā. SVARĪGI: norādiet savu precīzu tālruņa numuru.

  Kā arī sūtījumu ar prieku nogādāsim uz Jūsu mājām vai darba vietu ar VENIPAK kurjeru palīdzību! Pakalpojuma cena ir 3 EUR. Ja pasūtījuma summa sasniedz 49,00 € - piegāde ir BEZ MAKSAS. Lielākajās Lietuvas pilsētās (Viļņā, Kauņā, Šauļos, Klaipēdā, Alītā, Paņevežā) varat izvēlēties vēlamo piegādes laika intervālu vai vakara sūtījuma piegādes laiku. Sūtījumi tiek piegādāti arī uz attālākajiem Lietuvas nostūriem, tāpēc norādiet ērtu piegādes adresi. SVARĪGI: norādiet savu precīzu tālruņa numuru.

  Maksājums piegādes laikā

  Ja Jūs izvēlējāties maksāt skaidrā naudā vai ar karti preces piegādes laikā jūs, Jūs maksājat tieši kurjeram. Kurjers izsniegs naudas pieņemšanas kvīti vai līdzi būs bankas karšu lasītājs. Ja maksājat skaidrā naudā - mēģiniet samaksāt summu bez naudas izdošanas.

  Sūtījuma stāvoklis

  Saņemot sūtījumu, nekavējoties pārbaudiet, vai prece, tās iepakojums nav bojāts. Ja pamanāt sūtījuma bojājumu, kurjera klātbūtnē uzrakstiet piezīmes par sūtījuma bojājumiem vai atsakieties pieņemt sūtījumu. Pieņemot sūtījumu un parakstot pavadzīmi bez piezīmiem, tiek uzskatīts, ka sūtījums ir piegādāts pienācīgi, un tas var sarežģīt jebkuru pretenziju par preces ārējiem bojājumiem izskatīšanu.

  Jauku viesošanos Fejas namā!