• PIETEIKTIES
 • PASŪTĪJUMA APMAKSA

  “Fejas Namā” var norēķināties šādos veidos:

  Internetā
  Skaidrā naudā kurjeram
  Ar bankas karti kurjeram
  Ar bankas karti pakomātā
  Ar bankas pārskaitījumu

  Internetā

  Izvēloties apmaksas internetā norēķinu veidu, Jūs tiksiet novērsts uz mūsu partneru interneta bankas sistēmu PAYSERA, maksājuma uzdevumā redzēsiet tieši šīs kompānijas rekvizītus. Apmaksājot pasūtījumu, informāciju par apmaksu saņemsim dažu sekunžu laikā un uzreiz sāksim izpildīt pasūtījumu. Ir svarīgi pareizi norādīt savu elektroniskā e-pasta adresi, uz kuru atsūtīsim Jums informāciju par pasūtījuma izpildes gaitu.

  Skaidrā naudā kurjeram

  Izvēloties apmaksas skaidrā naudā kurjeram norēķinu veidu, sagatavojiet precīzu maksājuma summu bez atlikuma. Tādā veidā piegāde tiks izpildīta ātrāk un vienkāršāk.

  Ar bankas karti kurjeram

  Izvēloties apmaksas ar bankas karti kurjeram norēķinu veidu, varēsiet norēķināties ar savu bankas karti. Kurjers paņems līdzi bankas karšu norēķinu termināla aparātu.

  Ar bankas karti Omniva pakomātā

  Izvēloties apmaksas ar bankas karti pakomātā norēķinu veidu, varēsiet samaksāt par precēm, saņemot tās Jūsu izvēlētajā pakomātā. Kad sūtījums tiks ielikts pakomātā, Jūs saņemsiet SMS paziņojumu ar kodu, tādēļ ir svarīgi precīzi norādīt savu tālruņa numuru. Saņemot sūtījumu, Jums vajadzēs ievadīt šo kodu pakomātā un ekrānā redzēsiet summu, kuru uzreiz varēsiet samaksāt ar bankas karti.

  Ar bankas pārskaitījumu

  Izvēloties apmaksas ar bankas pārskaitījumu norēķinu veidu, ekrānā redzēsiet savu pasūtījuma numuru, to ievadiet bakas uzdevuma ailītē. Tāpat redzēsiet kopējo pasūtījuma summu un mūsu uzņēmuma UAB PROHO bankas norēķinu kontu, uz kuru jāveic pārskaitījums. Visu šo informāciju saņemsiet uz norādīto e-pasta adresi.

   

  MŪSU REKVIZĪTI

  PROHO, UAB

  Reģistrācijas numurs: 302859106

  N/k: LV90012853482, AB „DNB Bankas“, SWIFT: AGBLLT2X

  RĒĶINI - FAKTŪRAS

  Ja vēlaties saņemt rēķinu-faktūru, atzīmējiet ar rūtiņu lauciņā “Nepieciešams rēķins-faktūra” un ievadiet nepieciešamo informāciju. Rēķinu-faktūru nosūtīsim uz norādīto e-pastu, kad preces tiks nodotas kurjeram.

  Jums ir vairāk jautājumu?

  Sazinieties ar mums pa tālruni +371 204 64446 vai e-pastu: [email protected]