• PIETEIKTIES
 • ATGRIEŠANA

  Mēs mīlam un cienām savu klientu, tāpēc vienmēr rūpējamies, lai pasūtītās preces būtu kvalitatīvas un atbilstu jūsu cerībām! Tomēr dažreiz gadās, ka prece var nesasniegt tāda, kādu Jūs gaidījāt, vai arī tikai pēc izpakošanas pamanījāt, ka prece nav kvalitatīva, tāpēc "Fejas namā" mēs jums piešķiram 100% atgriešanas garantiju. 

  Ja vēlaties atgriezt vai apmainīt preci, Jums tikai nepiecie-šams aizpildīt atgriešanas/apmainīšanas veidlapu, https://atgriesana.omniva.lv/veikali/fejasnams-lv  norādot:

  • pasūtījuma numuru;

  • kādas preces no pasūtījuma vēlaties atgriezt vai apmainīt;

  • kāds ir atgriešanas vai apmainīšanas iemesls;

  • naudas atgriešanas veidu.

  Lai atmaksātu Jums naudu par nepatikušo preci, mēs lūgsim Jūs ievērot noteiktus nosacījumus. To ievērošana ir vienmērīgas sadarbības un savstarpējas cieņas garantija.

  Atgriežot preces, ir jāievēro šādi nosacījumi:

  • atgriežamajai precei jābūt oriģinālā, kārtīgā iepakojumā (šis punkts neattiecas uz nekvalitatīvas preces atgriešanu);
  • precei jābūt iesaiņotai papildu maisiņā vai kastē drošai transportēšanai;
  • precēm jābūt Pircēja nesabojātām;
  • prece nedrīkst būt zaudējusi savu komerciālo izskatu (nebojātas etiķetes, nenoņemta aizsargplēve utt.) (šis punkts neattiecas uz nekvalitatīvas preces atgriešanu);
  • Pievienojiet atgrieztās preces foto, lai mēs varētu pārliecināties, ka prece nav izpakota vai sabojāta (šo punktu nepiemēro, ja tiek atgriezta nekvalitatīva prece);
  • atgrieztajai precei jābūt tādā pašā komplektācijā, kādā saņēma Pircējs; Ja pircējs neievēro vismaz vienu no minētajiem nosacījumiem, tiek uzlikts naudas sods EUR 5 apmērā.

  Atgriešanas termiņi un veids

  Pēc iepirkšanās internetā Jūs varat atcelt pasūtījumu, un 14 dienu laikā no preču piegādes dienas atgriezt preces.

  Atgrieztā prece papildus jāiepako kastē vai maisiņā, jāaizlīmē. Uz atgriežamā iepakojuma ir jāuzraksta biroja adrese (Ukmerges g. 18 Jonava 55101), lai kurjers, paņemot sūtījumu, to mērķtiecīgi piegādātu mums. Kurjeram būs speciāla sūtījuma uzlīme ar mūsu adresi.

  Jūsu atgrieztās preces tiks piegādātas “Fejas nama” birojā, kur mūsu darbinieki novērtēs, vai atgrieztās preces nav sabojātas. Ja nosacījumi netiek izpildīti, nauda netiks atmaksāta. Šādos gadījumos preču piegāde vai paņemšana atpakaļ tiks apspriesta individuāli. Ja nosacījumi tiek izpildīti, nauda tiks pārskaitīta uz Jūsu bankas kontu 14 kalendāro dienu laikā no preču atgriešanas birojā dienas.

  Pievērsiet uzmanību

  Mēs ļoti lūdzam neizmantot preci, ja esat pamanījis kaut vismazāko defektu. Šajā gadījumā mēs gaidām no jums atbildi, lai mēs varētu netraucēti nomainīt preci pret citu vai atmaksāt Jums naudu. Mēs nožēlojam, ka tomēr, ja prece, kas tiks nonākusi līdz jums, ir labas kvalitātes, bet ir tīši vai netīši bojāta nepareizas apkopes vai ražotāja tehniskās apkopes ieteikumu neievērošanas dēļ, mēs to atpakaļ nepieņemsim.

  Ja vēlaties atgriezt preci, laipni lūdzam ar mums sazinieties pa e-pastu: [email protected] vai pa tālruni +371 204 64446.