• PIETEIKTIES
 • SĪKĀKA INFORMĀCIJA

  Produkta krāsa var nedaudz atšķirties no fotoattēlā redzamās. Produkta aprakstā sniegtajai informācijai ir vispārīgs raksturs un tā var neaptvert visas produkta īpašības.

  • Materiāls: 100 % kokvilna;
  • Pildvielas tips: Merino vilna;
  • Sezonalitāte: Ziemas;
  • Užpildo svoris: 450 g/m2;

  Atklājiet merīnvilnas stimulējošās īpašības.

  Merīnvilna pieder pie tiem pildījumiem, kuru augsto kvalitāti nodrošina stingri kontrolējama ražošanas metode un process. Tas ļauj radīt lielisku klimatu miegam. Segai piemīt ārkārtīga spēja saglabāt siltumu, pielāgojoties ķermeņa un istabas temperatūrai. Vilna arī efektīvi iztvaiko mitrumu un nepārkarsē ķermeni. Tās īpašības papildina augstas kvalitātes kokvilnas pārvalks, kas ir draudzīgs ādai un gaisa caurlaidīgs.

  Sega ir ļoti silta un piemērota lietošanai aukstajā sezonā vai aukstās guļamistabās. Sega rada lielisku gulēšanas klimatu, rūpīgi un vienmērīgi sadalot siltumu visam ķermenim. Sega ir īpaši piemērota tiem, kas cieš no reimatisma vai biežas saaukstēšanās.

  Merīnvilnas pašattīrīšanās spēja un iespēja vajadzības gadījumā segu izmazgāt nodrošina tai ilgstošu svaigumu. Merīnvilna rada pasakainu komfortu: tā rada pareizu siltuma līmeni atkarībā no telpas un ķermeņa temperatūras, tai ir lieliska spēja uzkrāt siltumu un aizvadīt mitrumu. Lielā lanolīna satura dēļ aitas vilna pašattīrās, tāpēc, lai nodrošinātu tās svaigumu, pietiek ar regulāru izpurināšanu un vēdināšanu.

  Kokvilna ir draudzīga ādai, gaisa caurlaidīga un ļoti viegla. Tas nodrošina efektīvu mitruma aizvadīšanu no ķermeņa un rada atsvaidzinošu klimatu miegam, ko novērtē visi, kam ir nosliece uz nakts svīšanu.

  ORGANISKO PRODUKTU SERTIFIKĀTI

  Produkts ir marķēts ar vispāratzīto OEKO-TEX 100® etiķeti. Tas nodrošina, ka visi šī produkta komponenti – ikviens pavediens, šķiedra vai cita piedeva – ir pārbaudīti un ir apstiprināts, ka tiem nav nelabvēlīgas vai kaitīgas ietekmes uz patērētājiem.

  Produkts ir marķēts ar Woolmark logotipu. Šī licencēšanas programma ir tekstilizstrādājumu kvalitātes nodrošināšanas un izstrādājumu sertifikācijas sistēma, kas nodrošina šķiedru sastāvu un kvalitāti gan patērētājiem, gan piegādes ķēdei. Lai saņemtu prestižo Woolmark sertifikātu, dzijas, audumi un apģērba gabali tiek stingri pārbaudīti. Logotips nav tikai preču zīme: izstrādājumiem ar šo zīmi tiek piemēroti The Woolmark Company kvalitātes standarti, kuru pamatā ir stingras testēšanas metodes. Kad patērētāji redz produktus, kas apzīmēti ar ikonisko Woolmark logotipu, viņi saprot kvalitāti, autentiskumu un vērtību, par tiem maksājot vairāk.

  SASTĀVS

  Audums: 100% kokvilna

  Pildījums: 100% merīnvilna (450 g/m²)

  Apkope

  • Nedrīkst balināt
  • Sausas valymas (P)
  • Mazgāt aukstā ūdenī (līdz 30°С)

  118,30 € - 181,30 €

  169,00 € - 259,00 €
  -30%

  Sega MERINOFIL MEDIUM

  Izsūtīsim ar 1 d.d.
  Izvēlieties:
  Segas izmērs:
  Daudzums:
  118,30 €
  169,00 €
  Līdz bezmaksas piegādei uz mājām vēl nepieciešams 69,00 €
  Jums ir jautājumi?

  Pircēji, kas iegādājās šo produktu, iegādājās arī