SĪKĀKA INFORMĀCIJA

Produkta krāsa var nedaudz atšķirties no fotoattēlā redzamās. Produkta aprakstā sniegtajai informācijai ir vispārīgs raksturs un tā var neaptvert visas produkta īpašības.

  • Zīmols: ODEJA;

Sajūtiet maigo kašmira apskāvienu.

Kašmira vilna ir viens no prestižākajiem dabīgajiem materiāliem. Pateicoties unikālajām īpašībām, tā rada mierīgu un dabisku gulēšanas vidi. Ar kašmiru pildītā sega ir mīksta un gluda, un kokvilnas audums rada lielisku maiguma sajūtu.

Vai zinājāt, ka kašmira siltumizolācija ir astoņas reizes lielāka nekā vilnai? Kašmirs parasti ir plānāks, mīkstāks un vieglāks nekā aitas vilna, tāpēc ir lieliski piemērots ķermeņa temperatūras uzturēšanai.

ORGANISKO PRODUKTU SERTIFIKĀTI

Produkts ir marķēts ar vispāratzīto OEKO-TEX 100® etiķeti. Tas nodrošina, ka visi šī produkta komponenti – ikviens pavediens, šķiedra vai cita piedeva – ir pārbaudīti un ir apstiprināts, ka tiem nav nelabvēlīgas vai kaitīgas ietekmes uz patērētājiem.

Produkts ir marķēts ar Woolmark logotipu. Šī licencēšanas programma ir tekstilizstrādājumu kvalitātes nodrošināšanas un izstrādājumu sertifikācijas sistēma, kas nodrošina šķiedru sastāvu un kvalitāti gan patērētājiem, gan piegādes ķēdei. Lai saņemtu prestižo Woolmark sertifikātu, dzijas, audumi un apģērba gabali tiek stingri pārbaudīti. Logotips nav tikai preču zīme: izstrādājumiem ar šo zīmi tiek piemēroti The Woolmark Company kvalitātes standarti, kuru pamatā ir stingras testēšanas metodes. Kad patērētāji redz produktus, kas apzīmēti ar ikonisko Woolmark logotipu, viņi saprot kvalitāti, autentiskumu un vērtību, par tiem maksājot vairāk.

 

SASTĀVS

Audums: 100% kokvilna

Pildījums: 50% kašmirs, 50% merīnvilna (300 g/m2)

Universāla sega CASHMERE MEDIUM

199,00 € - 279,00 €

Piegāde 5 d.d.
Izvēlieties:
Segas izmērs:
Daudzums:
199,00 €
Līdz bezmaksas piegādei uz mājām vēl nepieciešams 49,00 €
Jums ir jautājumi?
Pircēji, kas iegādājās šo produktu, iegādājās arī