• PIETEIKTIES
 • SĪKĀKA INFORMĀCIJA

  Produkta krāsa var nedaudz atšķirties no fotoattēlā redzamās. Produkta aprakstā sniegtajai informācijai ir vispārīgs raksturs un tā var neaptvert visas produkta īpašības.

  • Materiāls: 100 % kokvilna;
  • Pildviela: granulas no 100% ekoloģiskas merīnvilnas;
  • Pildvielas tips: Merino vilna;
  • Spilvena augstums 50x70: 14cm;

  Atklājiet organiska svaiguma burvību.

  100% organiskā merīnvilna un 100% organiskā kokvilna rada sapņainu klimatu miegam: šī kombinācija ir gaisa caurlaidīga, lieliski iztvaiko ķermeņa mitrumu un regulē siltumu atbilstoši istabas un ķermeņa temperatūrai. Pārdomātā spilvena pildījuma struktūra patīkami atbalsta galvu un nodrošina veselīgu ķermeņa stāvokli.

   

  Apbrīnojami ir tas, ka aizpogājamā stepētā spilvendrāna ļauj jums pielāgot spilvena augstumu un mīkstumu atbilstoši jūsu vēlmēm: izņemot (un vēlāk atkārtoti ievietojot) spilvena pildījumu.

  Iespēja izmazgāt noņemamo stepēto spilvendrānu un merīnvilnas pašattīrīšanās īpašības nodrošina to, ka spilvens saglabā savu svaigumu. Noņemiet un atsevišķi mazgājiet noņemamo spilvendrānu, kad tā ir netīra vai vienkārši vēlaties atsvaidzināt spilvenu.

   

  Organisko merīnvilnu un organisko kokvilnu ar GOTS sertifikātu ražo pilnīgi organiskā veidā: bez mēslošanas līdzekļiem, pesticīdiem, insekticīdiem un antibiotikām. Šķiedras tiek attīrītas un apstrādātas ar īpašu piesardzību. Gulēšana uz šāda spilvenu ļaus jums pilnībā atslābināties un lieliski atpūsties.

   

  SASTĀVS

  Mazgājama stepēta spilvendrāna: 100% kokvilna - organiska, ar GOTS sertifikātu

  Stepētās spilvendrānas pildījums: 100% kokvilna - organiska, ar GOTS sertifikātu (150 g/m²)

  Spilvena pildījums: 100% vilnas bumbiņas – no organiskas merīnvilnas, kam ir GOTS sertifikāts.

   

  ORGANISKO PRODUKTU SERTIFIKĀTI

  Organiskajai kokvilnai piešķirtais GOTS sertifikāts nodrošina to, ka produkta ražošanā izmantotā kokvilna ir audzēta bioloģiskajās saimniecībās, bez mēslojumiem, pesticīdiem un insekticīdiem. Kokvilnas šķiedras apstrāde ir pilnībā videi draudzīga, tajā netiek izmantotas toksiskas ķīmiskas vielas. Stingri bioloģiskā ražošana izceļ visas labākās kokvilnas šķiedras īpašības.

  GOTS sertificētā organiskā vilna tiek ražota pilnīgi ekoloģiski un dzīvniekiem draudzīgi: aitas ganās ganībās, kurās netiek izmantots mēslojums, pesticīdi un insekticīdi. Aitu veselība tiek rūpīgi uzraudzīta, un netiek piemērota nevajadzīga ārstēšana ar antibiotikām. Vilna tiek attīrīta un apstrādāta ar ļoti rūpīgām metodēm. Šāda šķiedra izceļas ar pārsteidzošu mīkstumu, čauganumu un elastību.

  Produkts ir marķēts ar vispāratzīto OEKO-TEX 100® etiķeti. Tas nodrošina, ka visi šī produkta komponenti – ikviens pavediens, šķiedra vai cita piedeva – ir pārbaudīti un ir apstiprināts, ka tiem nav nelabvēlīgas vai kaitīgas ietekmes uz patērētājiem.

  50x70

  Apkope

  • Vēdināt
  • Mazgāt aukstā ūdenī (līdz 30°С)

  89,00 €

  Merīnvilnas spilvens ORGANIC MEDIUM

  Izsūtīsim ar 1 d.d.
  Izvēlieties:
  Spilvens izmērs:
  Daudzums:
  89,00 €
  Līdz bezmaksas piegādei uz mājām vēl nepieciešams 69,00 €
  Jums ir jautājumi?

  Pircēji, kas iegādājās šo produktu, iegādājās arī