• PIETEIKTIES
 • SĪKĀKA INFORMĀCIJA

  Produkta krāsa var nedaudz atšķirties no fotoattēlā redzamās. Produkta aprakstā sniegtajai informācijai ir vispārīgs raksturs un tā var neaptvert visas produkta īpašības.

  • Krāsa: Pelēks, Zaļš;
  • Dizains: Rakstains;

  Neesi pārliecināts par audumu? Uzraksti mums un atsūtīsim Tev auduma paraugu!

  „Beddinghouse“ lepojas, ka tas ir oficiāls van Goga muzeja Amsterdamā partneris. Šī unikālā van Goga muzeja un „Beddinghouse“ sadarbošanās ļāvusi izveidot īpašu guļamistabas tekstilizstrādājumu kolekciju. Katru dizainu ir iedvesmojusi Vincenta van Goga glezna.

  Šis raksts izveidots saskaņā ar gleznas „Mandeļu ziedi“ motīviem. Kā dāvanu Vincents uzgleznoja vienu no savām iecienītākajām gleznām: lieli ziedoši zari zilu debesu fonā. Viņš uzgleznoja gleznu par godu sava krusttēva, kurš tāpat bija nosaukts viņa vārdā, Vincenta Vilema dzimšanas dienai. Kā jaunas dzīvības simbolu Vincents izvēlējās mandeļu koka zarus – viens no kokiem, kurš visagrāk zied, jau februāra mēnesī pasludinot pavasara tuvošanos. Tēma, asas kontūras un koka izvietojums gleznas plaknē apliecina, ka van Gogs iedvesmu smēlās no japāņu kokgriezumiem. Šajā segas pārvalkā tiek apvienota atturīgāka krāsu kompozīcija, savukārt pelēkajā fonā izceļas slavenie mandeļu ziedu zari.

  Šis segas pārvalks ir izgatavots no 100 % kokvilnas satīna (220 TC). Pārvalks ir gaiši zaļā krāsā. Pateicoties satīna pinumam, audums ir vienreizēji mīksts un tas izsmalcināti mirdz. Segas pārvalku var mazgāt ne lielākā kā 60 grādu temperatūrā, piemērots žāvēšanai veļas mašīnas žāvētājā un to var gludināt.

  Kompānija „Beddinghouse“ ir apņēmusies veidot skaistas kolekcijas, izsakot cieņu cilvēkiem un planētai. Tādēļ „Beddinghouse“ piedalās iniciatīvā „Better Cotton Initiative“ (BCI), ar kuru noris cenšanās uzlabot kokvilnas audzēšanu visā pasaulē. Speciāli „Beddinghouse x Van Gogh Museum“ kolekcijai tiek izmantoti ilgtspējīgi iepakojumi. Kasti varat atkārtoti izmantot mantu glabāšanai.

  Vienvietīgajam gultas veļas komplektam (140x200 cm) ir viens spilvena pārvalks.

  Divguļamajam gultas veļas komplektam (200x200 cm; 200x220 cm) ir divi spilvena pārvalki.

  Gultas veļas komplekts iepakots elegantā dāvanu kastē, kura ataino gultas veļas komplekta dizainu.

  Apkope

  • Mazgāt karstā ūdenī (līdz 60°С)
  • Gludināt zemā temperatūrā (līdz 110°С)
  • Var žāvēt veļas žāvētājā

  99,95 € - 199,95 €

  Blossom Grey Gultas veļas komplekts

  Izsūtīsim ar 1 d.d.
  Izvēlieties:
  Segas izmērs:
  Spilvens izmērs:
  Daudzums:
  99,95 €
  Līdz bezmaksas piegādei uz mājām vēl nepieciešams 49,00 €
  Jums ir jautājumi?

  Pircēji, kas iegādājās šo produktu, iegādājās arī