• PIETEIKTIES
 • SĪKĀKA INFORMĀCIJA

  Produkta krāsa var nedaudz atšķirties no fotoattēlā redzamās. Produkta aprakstā sniegtajai informācijai ir vispārīgs raksturs un tā var neaptvert visas produkta īpašības.

  • Materiāls: 100% Tencel;
  • Pildvielas tips: Tencel;
  • Sezonalitāte: Ziemas;
  • Užpildo svoris: 400 g/m2;

  Viegla, maiga, silta un īpaši gaisu caurlaidīga sega TENCEL neļaus pārkarst naktī un nodrošinās Jūsu miegam īpašu komfortu. Izstrādājumi ar TENCEL™ Lyocell šķiedru ir mīksti, lieliski absorbē mitrumu, nekairina ādu un piemēroti gan jūtīgiem, gan alerģiskiem cilvēkiem. Segas pildījums bagātināts ar kapoka šķiedru, ko sauc arī par zīda kokvilnu, vēl labāku segas termoregulācijas un hipoalerģisko īpašību un pūkainības dēļ.

   

  TENCEL™

  Ar TENCEL™ zīmi tiek apzīmētas šķiedras, kas iegūtas no koksnes, piemērojot ilgtspējīgas attīstības principus: tiek stingri kontrolēta mežu izciršana, izmantoti atjaunojamie enerģijas avoti, tiek patērēts mazāk ūdens u.tml. Pats audums, kas satur TENCEL™ šķiedru, kalpo gadiem ilgi, taču nonākot dabā, pilnībā bioloģiski sadalās. Tādejādi tiek veidota aprites ekonomika – ilgtspējīga ražošana.

   

  Kapoks

  Kapoks ir dabiska šķiedra, ko iegūst no kapoka koka. Atšķirībā no kokvilnas, šo koku augšanai un šķiedru savākšanai netiek izmantotas. Kapoks vēl tiek saukts par zīda kokvilnu, jo tas ir daudz maigāks un vieglāks par parasto kokvilnu. Izstrādājumi, kuru sastāvā ir kapoks, ir piemēroti alerģiskiem cilvēkiem, bērniem un pat zīdaiņiem, jo lieliski absorbē un iztvaiko mitrumu, kā arī uztur optimālu ķermeņa temperatūru, neļauj pārkarst.

   

  Sastāvs

  Virsmas audums: 100% TENCEL™

  Pildījums: 90% TENCEL™, 10% kapoks (400 g/m2)

  Oeko-Teks 100 standarts

  Oeko-Teks 100 standarts

  Oeko-Teks 100 standarts ir vispāratzīts ekoloģijas standarts, ko izstrādājis Austrijas Tekstila Institūts (Oti) un Vācijas Pētniecības institūts Hohenstein. Produkcija ir pārbaudīta un sertificēta, kurai ir Oeko-Teks 100 marķējums, tai nav negatīvas kaitīgas ietekmes uz patērētājiem. Oeko-Teks standarts satur stingrus kaitīgo vielu ierobežojumus tekstilizstrādājumiem.

  Saskaņā ar šo standartu tiek pārbaudīti šie tekstilizstrādājumu ekoloģiskie rādītāji: smago metālu, formaldehīda, pesticīdu, aromātisko amīnu, fenolu un citu kaitīgi piemaisījumu daudzums, kā arī krāsas izturība pret dažādiem izstrādājumu nodiluma efektiem.

  Apkope

  • Nedrīkst balināt
  • Mazgāt siltā ūdenī (līdz 40°С)

  119,00 € - 169,00 €

  Sega TENCEL

  Izsūtīsim ar 3 d.d.
  Izvēlieties:
  Segas izmērs:
  Daudzums:
  119,00 €
  Līdz bezmaksas piegādei uz mājām vēl nepieciešams 69,00 €
  Jums ir jautājumi?

  Pircēji, kas iegādājās šo produktu, iegādājās arī