SĪKĀKA INFORMĀCIJA

Produkta krāsa var nedaudz atšķirties no fotoattēlā redzamās. Produkta aprakstā sniegtajai informācijai ir vispārīgs raksturs un tā var neaptvert visas produkta īpašības.

  • Materiāls: 100 % kokvilna;
  • Papildinformācija: Izgatavots Lietuvā;
  • Zīmols: LONAS HOME;

Sega VASARA ideāli piemērota karstām un tveicīgām vasaras naktīm. Un ja guļamistabā ir silts visu gadu – būs piemērots visiem gadalaikiem. Šī sega ļauj ādai elpot, ir ļoti viegla, plāna un nav nepieciešama sarežģīta kopšana.

 

100% kokvilna

Vispopulārākā dabīgā šķiedra, ko izmanto tekstilizstrādājumos, ir kokvilna. Kokvilnas šķiedra, ko iegūst no kokvilnas auga, var izmantot dažādu audumu ražošanā – dabisku, ar citām šķiedrām. Kokvilna tiek vērtēta, jo tā ir dabiskā šķiedra, kas neizraisa alerģiju, labi absorbē mitrumu, viegli kopjama un kalpo gadiem ilgi.

 

Sastāvs

Virsmas audums: 100% kokvilna

Pildījums: 100% kokvilna (150 g/m2)

Oeko-Teks 100 standarts

Oeko-Teks 100 standarts

Oeko-Teks 100 standarts ir vispāratzīts ekoloģijas standarts, ko izstrādājis Austrijas Tekstila Institūts (Oti) un Vācijas Pētniecības institūts Hohenstein. Produkcija ir pārbaudīta un sertificēta, kurai ir Oeko-Teks 100 marķējums, tai nav negatīvas kaitīgas ietekmes uz patērētājiem. Oeko-Teks standarts satur stingrus kaitīgo vielu ierobežojumus tekstilizstrādājumiem.

Saskaņā ar šo standartu tiek pārbaudīti šie tekstilizstrādājumu ekoloģiskie rādītāji: smago metālu, formaldehīda, pesticīdu, aromātisko amīnu, fenolu un citu kaitīgi piemaisījumu daudzums, kā arī krāsas izturība pret dažādiem izstrādājumu nodiluma efektiem.

Apkope

  • Nedrīkst balināt
  • Sausas valymas (P)
  • Mazgāt siltā ūdenī (līdz 40°С)

Sega VASARA

59,00 € - 125,00 €

Piegāde 6 d.d.
Izvēlieties:
Segas izmērs:
Daudzums:
59,00 €
Līdz bezmaksas piegādei uz mājām vēl nepieciešams 49,00 €
Jums ir jautājumi?
Pircēji, kas iegādājās šo produktu, iegādājās arī