• PIETEIKTIES
 • SĪKĀKA INFORMĀCIJA

  Produkta krāsa var nedaudz atšķirties no fotoattēlā redzamās. Produkta aprakstā sniegtajai informācijai ir vispārīgs raksturs un tā var neaptvert visas produkta īpašības.

  • Krāsa: Melns, balts;
  • Dizains: Rakstains;
  • TC: 144;

  Bērnu segas pārvalku kolekcija „Pim en Pom” ir rotāta ar skaistām Fīpa Vestendorpa ilustrācijām. Kaķi Pims un Poms ir ilustrēti dažādos veidos, kas segas pārvalkam piešķir rotaļīgu izskatu. Segas pārvalka aizmugurējā daļā un uz spilvendrānām ir svītrains raksts.
  Jaunais, no ilgtspējīgiem materiāliem izgatavotais iepakojums tika īpaši izstrādāts „Beddinghouse Kids” kolekcijai. Iepakojumu var izmantot kā rotaļlietu uzglabāšanas kasti vai atlocīt, lai atklātu krāsainu attēlu pasauli tā iekšpusē! Vai iepakojumu vairs neizmantosiet? Izmetiet to kopā ar kartona atkritumiem otrreizējai pārstrādei.
  Iegādājoties šo produktu, jūs atbalstāt Fīpa Vestendorpa fonda projektus. Fīpa Vestendorpa fonds ir veltīts tādu projektu ierosināšanai un/vai atbalstam, kas rada prieku bērnu dzīvē, atbalsta viņu kultūras attīstību vai veicina ilustrācijas profesiju un ilustratora attīstību.
  Uzņēmums „Beddinghouse” ir apņēmies veidot skaistas kolekcijas, domājot par cilvēkiem un planētu. Tieši tāpēc „Beddinghouse” ir „Better Cotton Initiative” programmas, kuras mērķis ir uzlabot kokvilnas audzēšanu visā pasaulē, daļa. Segas pārvalks ir izgatavots no 100 % kokvilnas, pavedienu skaits: 144. Kokvilna ir dabīgs, elpojošs produkts, kas labi uzsūc mitrumu. Segas pārvalku var mazgāt līdz 60 grādu temperatūrā, žāvēt veļas žāvētājā un gludināt.

  Apkope

  • Mazgāt karstā ūdenī (līdz 60°С)
  • Var žāvēt veļas žāvētājā

  39,95 € - 44,95 €

  Gultas veļas komplekts komplektas Pim en Pom Black

  Izsūtīsim ar 16 d.d.
  Izvēlieties:
  Segas izmērs:
  Spilvens izmērs:
  Daudzums:
  39,95 €
  Līdz bezmaksas piegādei uz mājām vēl nepieciešams 49,00 €
  Jums ir jautājumi?

  Pircēji, kas iegādājās šo produktu, iegādājās arī