• PIETEIKTIES
 • SĪKĀKA INFORMĀCIJA

  Produkta krāsa var nedaudz atšķirties no fotoattēlā redzamās. Produkta aprakstā sniegtajai informācijai ir vispārīgs raksturs un tā var neaptvert visas produkta īpašības.

  • Materiāls: 100% Tencel;
  • Pildvielas tips: Zīds;
  • Sezonalitāte: Vasaras;
  • Užpildo svoris: 178g /m2;

  Izbaudiet netraucētu un kvalitatīvu miegu zem greznas segas no augstākās kvalitātes Mulberry zīda un tencela (no eikalipta iegūta materiāla).

  Virsējā audumā (tencelā) ir apkopotas citu šķiedru labākās īpašības: tas ir maigs kā zīds, silts kā vilna, vēss kā lins un uzsūc mitrumu labāk nekā kokvilna. Radīts, izmantojot nanotehnoloģijas. Regulē temperatūru un ļoti labi uzsūc mitrumu. Šis audums ir gluds un maigs, tādēļ ir piemērots jutīgai ādai. Tas ir arī higiēnisks: neļauj vairoties baktērijām, labi uzsūc mitrumu, nekairina ādu un ir 100 % bioloģiskas izcelsmes. Ražots no koksnes, kas iegūta no ātri augošiem eikaliptiem.

  Pildījumam tiek izmantots Mulberry zīds — viena no labākajām un spīdīgākajām augstākās klases Ķīnas zīda šķirnēm. Tas tiek saukts par zīdkoka zīdu, jo zīdtauriņi, kas to veido, mīt tikai zīda koka lapās; tādējādi tiek iegūts zīds ar žilbinošu pērļu spīdumu. Šī veida zīds tiek ražots ar rokām.

  Dabiskā zīda segas īpašības

  Sega ir 100 % dabiskas izcelsmes un nav alerģiska — tajā nevairojas mājas putekļu ērcītes, kuru izdalītās vielas izraisa alerģiju.
  Vieglums. Šī īpašība ir svarīga cilvēkiem, kas cieš no audu vielmaiņas traucējumiem un artrīta un kam segas smagums rada diskomfortu.
  Segai piemīt termoregulējošas īpašības — zem tās nebūs ļoti karsti vasaras naktī, nedz vēsi ziemas naktī.
  Izturība. Zīda dzija ir tikpat stipra kā tāda paša biezuma tērauda diegs. Turklāt garās zīda šķiedras labi saķeras savā starpā, tādēļ pat pēc daudziem gadiem, lai gan zīds oksidācijas dēļ nodzeltēs, zīda sega nesavelsies pikās, bet gan paliks mīksta un gaisīga.
  “Elpojošs materiāls” — zīda dzija ir poraina, tādēļ tas var uzsūkt lielu daudzumu mitruma un, ātri izgarojot tā pārpalikumu, saglabāties sauss.
  Viegla kopšana — pietiek 2–3 reizes gadā zīda izstrādājumu izvēdināt paēnā saulainā dienā.
  Segas virsējo daļu var noņemt, izmantojot rāvējslēdzēju, tādēļ to var bieži mazgāt. Pildījums ir marlē ar rāvējslēdzēju, tādēļ pēc izvilkšanas to ir vienkārši izvēdināt.

  Sega ir iepakota kastītē.

  Svars: 0,5 kg

  Apkope

  • Sausas valymas (P)
  • Vēdināt

  117,52 € - 151,92 €

  146,90 € - 189,90 €
  -20%

  Tenceļa sega ar Mulberry zīdu

  Izsūtīsim ar 1 d.d.
  Izvēlieties:
  Segas izmērs:
  Daudzums:
  151,92 €
  189,90 €
  Līdz bezmaksas piegādei uz mājām vēl nepieciešams 69,00 €
  Jums ir jautājumi?

  Pircēji, kas iegādājās šo produktu, iegādājās arī