SĪKĀKA INFORMĀCIJA

Produkta krāsa var nedaudz atšķirties no fotoattēlā redzamās. Produkta aprakstā sniegtajai informācijai ir vispārīgs raksturs un tā var neaptvert visas produkta īpašības.

  • Materiāls: 100 % alpakas vilna;
  • Papildinformācija: Izgatavots Lietuvā, Par alpakas vilnu;
  • Kopšana: Aizliegts izgriezt, Nedrīkst balināt, Sausas valymas (P), Vēdināt;
  • Zīmols: LONAS HOME;

Ļoti ērts alpaku vilnas spilvens, piemērots gan bērniem, gan pieaugušajiem. Tam nepiemīt  nekāda smarža, ir piemērots pat alerģiskiem cilvēkiem, alpaku vilnai piemīt arī termoregulācijas īpašības: ir īpaši gaisu caurlaidīgs un pasargā no pārkaršanas miega laikā

 

100% alpaku vilna

Alpaku vilna ir viena no visvairāk novērtētajām vilnām: tā ir vairākas reizes siltāka un vieglāka par parasto aitas vilnu, bet neļauj mums pārkarst un uztur pareizo ķermeņa temperatūru. Alpaku vilna nekairina ādu, ir maiga, nesatur lanolīnu, neuzkrāj putekļu ērcītes, tāpēc ir piemērota pat alerģiskiem cilvēkiem.

 

100% merino vilna

Spilvena pildījumam esam izvēlējušies merino vilnas bumbiņas: tie ir mīksti, elpojoši, labi absorbē mitrumu un iztvaiko to, mums pat nespējot to sajust. Merino vilna neuzsūc smaku, neuzkrāj baktērijas, tāpēc nav nepieciešama īpaša kopšana. Bieži izvēdinot spilvenu, tas ilgāk saglabāsies kā jauns.

 

Sastāvs

Virsmas audums: 100% organiskā kokvilna, stepēts ar 100% alpaku vilnu

Pildījums: 100% merino vilnas bumbiņas

Oeko-Teks 100 standarts

Oeko-Teks 100 standarts

Oeko-Teks 100 standarts ir vispāratzīts ekoloģijas standarts, ko izstrādājis Austrijas Tekstila Institūts (Oti) un Vācijas Pētniecības institūts Hohenstein. Produkcija ir pārbaudīta un sertificēta, kurai ir Oeko-Teks 100 marķējums, tai nav negatīvas kaitīgas ietekmes uz patērētājiem. Oeko-Teks standarts satur stingrus kaitīgo vielu ierobežojumus tekstilizstrādājumiem.

Saskaņā ar šo standartu tiek pārbaudīti šie tekstilizstrādājumu ekoloģiskie rādītāji: smago metālu, formaldehīda, pesticīdu, aromātisko amīnu, fenolu un citu kaitīgi piemaisījumu daudzums, kā arī krāsas izturība pret dažādiem izstrādājumu nodiluma efektiem.

Spilvens ALPAKA

99,00 €

Piegāde 6 d.d.
Izvēlieties:
Spilvena izmērs:
Daudzums:
99,00 €
Līdz bezmaksas piegādei uz mājām vēl nepieciešams 49,00 €
Jums ir jautājumi?
Pircēji, kas iegādājās šo produktu, iegādājās arī