• PIETEIKTIES
 • SĪKĀKA INFORMĀCIJA

  Produkta krāsa var nedaudz atšķirties no fotoattēlā redzamās. Produkta aprakstā sniegtajai informācijai ir vispārīgs raksturs un tā var neaptvert visas produkta īpašības.

  • Krāsa: Brūna;
  • Materiāls: 70% medvilnė/ 30% liocelis;
  • Dizains: Divpusējs;
  "Mēs esam apņēmušies pēc iespējas samazināt savu ražojumu ietekmi uz apkārtējo vidi, tāpēc to izgatavošanā cenšamies izmantot ilgtspējīgus materiālus. Galvenā izejviela, ko izmantojam, ir kokvilna — tās audzēšanai un apstrādei ir milzīga ietekme uz apkārtējo vidi, tāpēc mēs cītīgi strādājam, lai atrastu ilgtspējīgākas alternatīvas. Mēs vienmēr cenšamies padarīt savus izstrādājumu ilgtspējīgākus, domājot gan par cilvēkiem, gan apkārtējo vidi. Tāpēc „Bedding House” piedalās iniciatīvā „Better Cotton Initiative” (latv. Labākas kokvilnas iniciatīva). Tieši tādēļ „Bedding House” ievieš ražotnē ilgtspējīgāku izstrādājumu līniju „Beddinghouse Care”, kas sastāv no dažādām ilgtspējīgām izejvielām. Šai inovatīvajai segas pārvalku kolekcijai viscaur ir grafiska trīsstūra stila apdruka.
  Liocels ir izgatavots no dižskābaržu koku celulozes šķiedrām, kuras var audzēt lauksaimniecībai nepiemērotā augsnē. Tā kā dižskābaržus var kultivēt, izmantojot notekūdeņus un mazāk kaitīgus šķīdinātājus, audzēšanas process ir videi daudz nekaitīgāks nekā, piemēram, tas ir kokvilnas audzēšanas gadījumā. Dižskābaržu koku audzēšanai ir nepieciešams mazāk ūdens un mēslojuma, un tiek izmantots mazāk pesticīdu, padarot šo koku audzēšanu par ilgtspējīgāku risinājumu. Liocelam piemīt arī antibakteriālas īpašības, tas ir ļoti absorbējošs un nodrošina optimālu gaisa cirkulāciju. Audumam piemīt ļoti laba spēja regulēt temperatūru, tāpēc šis segas pārvalks vasaras sezonā nodrošina vēsumu, bet ziemā — siltumu. Šis segas pārvalks ir izgatavots no 30 % liocela un 70 % kokvilnas satīna, un spilvendrānām ir dekoratīva cauruļveida apmalīte. Liocela un kokvilnas satīna kombinācija padara šo segas pārvalku par zīdaini mīkstu un ilgtspējīgu, tam ir spīdīga apdare, un zem tā ir ērti gulēt.
  Šī jaunā kolekcija ir iesaiņota kvalitatīvā FSC kartonā. Tas nozīmē, ka iepakojumam izmantotā izejviela nāk no atbildīgi apsaimniekotiem mežiem. Šis iepakojums ir daudz ilgtspējīgāks, un to var vienkārši izmest kopā ar makulatūru otrreizējai pārstrādei. Iepakojuma elastīgo gumiju var izmantot atkārtoti."

  Apkope

  • Mazgāt siltā ūdenī (līdz 40°С)

  89,95 € - 179,95 €

  Innovative Terra Gultas veļas komplekts

  Izsūtīsim ar 1 d.d.
  Izvēlieties:
  Segas izmērs:
  Spilvens izmērs:
  Daudzums:
  89,95 €
  Līdz bezmaksas piegādei uz mājām vēl nepieciešams 49,00 €
  Jums ir jautājumi?

  Pircēji, kas iegādājās šo produktu, iegādājās arī