• PIETEIKTIES
 • SĪKĀKA INFORMĀCIJA

  Produkta krāsa var nedaudz atšķirties no fotoattēlā redzamās. Produkta aprakstā sniegtajai informācijai ir vispārīgs raksturs un tā var neaptvert visas produkta īpašības.

  • Krāsa: Zaļš;
  • Materiāls: 100% satīns (ēģiptiešu kokvilna);
  • Dizains: Rakstains;
  • TC: 220;

  Neesi pārliecināts par audumu? Uzraksti mums un atsūtīsim Tev auduma paraugu!

  „Beddinghouse“ lepojas, ka tas ir oficiāls van Goga muzeja Amsterdamā partneris. Šī unikālā van Goga muzeja un „Beddinghouse“ sadarbošanās ļāvusi izveidot īpašu guļamistabas tekstilizstrādājumu kolekciju. Katru dizainu ir iedvesmojusi Vincenta van Goga glezna.

  Šis raksts izveidots saskaņā ar gleznas „Koki un krūmāji” motīviem. Parīzē van Gogs eksperimentēja ar pointilistīna štrihošanas tehniku. Šī meža ainava ir lielisks šīs eksperimentēšanas paraugs. Visu audeklu viņš pārklāja ar maziem krāsu punktiņiem, lai varētu radīt gaismas un ēnu mijiedarbību uz zemes starp kokiem. Vidusdaļā esošā dzeltenā josla apliecina, ka tālumā esošo cirsmu apspīd saule. Kopā ar koka stumbru labajā pusē tas ainai piešķir dziļumu.

  Šis segas pārvalks ir izgatavots no 100 % kokvilnas satīna (220 TC). Pārvalks ir zaļā krāsā. Pateicoties satīna pinumam, audums ir vienreizēji mīksts un tas izsmalcināti mirdz. Segas pārvalkam visā tā garumā no abām pusēm ir divkāršs atlocīšanas atloks. Kopējais segas pārvalka garums – 260 cm. Pateicoties lielajam garumam, pārvalku var viegli aizbārt zem matrača, lai kājām būtu jauki un mājīgi. Segas pārvalku var mazgāt ne lielākā kā 60 grādu temperatūrā, piemērots žāvēšanai veļas mašīnas žāvētājā un to var gludināt.

  Kompānija „Beddinghouse“ ir apņēmusies veidot skaistas kolekcijas, izsakot cieņu cilvēkiem un planētai. Tādēļ „Beddinghouse“ piedalās iniciatīvā „Better Cotton Initiative“ (BCI), ar kuru noris cenšanās uzlabot kokvilnas audzēšanu visā pasaulē. Speciāli „Beddinghouse x Van Gogh Museum“ kolekcijai tiek izmantoti ilgtspējīgi iepakojumi. Kasti varat atkārtoti izmantot mantu glabāšanai.

  Vienvietīgajam gultas veļas komplektam (140x200 cm) ir viens spilvena pārvalks.

  Divguļamajam gultas veļas komplektam (200x200 cm; 200x220 cm) ir divi spilvena pārvalki.

  Gultas veļas komplekts iepakots elegantā dāvanu kastē, kura ataino gultas veļas komplekta dizainu.

  Apkope

  • Mazgāt karstā ūdenī (līdz 60°С)
  • Gludināt zemā temperatūrā (līdz 110°С)
  • Var žāvēt veļas žāvētājā

  99,95 € - 199,95 €

  Trees Green Gultas veļas komplekts

  Izsūtīsim ar 1 d.d.
  Izvēlieties:
  Segas izmērs:
  Spilvens izmērs:
  Daudzums:
  99,95 €
  Līdz bezmaksas piegādei uz mājām vēl nepieciešams 49,00 €
  Jums ir jautājumi?

  Pircēji, kas iegādājās šo produktu, iegādājās arī