• PIETEIKTIES
 • SĪKĀKA INFORMĀCIJA

  Produkta krāsa var nedaudz atšķirties no fotoattēlā redzamās. Produkta aprakstā sniegtajai informācijai ir vispārīgs raksturs un tā var neaptvert visas produkta īpašības.

  • Krāsa: Dzeltena;
  • Dizains: Rakstains;
  • TC: 220;

  Neesi pārliecināts par audumu? Uzraksti mums un atsūtīsim Tev auduma paraugu!

  „Beddinghouse“ lepojas, ka tas ir oficiāls van Goga muzeja Amsterdamā partneris. Šī unikālā van Goga muzeja un „Beddinghouse“ sadarbošanās ļāvusi izveidot īpašu guļamistabas tekstilizstrādājumu kolekciju. Katru dizainu ir iedvesmojusi Vincenta van Goga glezna.

  Šis raksts izveidots saskaņā ar gleznas „Saulespuķes“ motīviem. Van Goga glezna „Saulespuķes“ ir viens no slavenākajiem viņa daiļdarbiem visā pasaulē. Tā ir sulīga, dažādu dzeltenās, oranžās un zaļās krāsas nokrāsu simfonija. Ar šo dekoratīvo saulespuķu klusās dabas sēriju van Gogs centās radīt iespaidu savam draugam Polam Gogenam. Šo sēriju van Gogs sāka veidot ar lielu entuziasmu. Viņam vajadzēja gleznot ātri, jo vāzē esošās puķes ātri novīst: „Es gleznoju ar entuziasmu, kā Marseļa cilvēks, kurš ēd bouillabaisse [Provansa zivju zupa] un kurš Jūs neizbrīnītu, ja Jūs zinātu, ka gleznoju lielas saulespuķes“. Gogens patiešām gleznas uzskatīja par ļoti veiksmīgām, savukārt saulespuķes nosauca par van Goga zīmolu. 1889. gadā van Gogs atkārtoti uzgleznoja šo motīvu uz audekla, kurš šobrīd atrodas van Goga muzejā.

  Šis segas pārvalks ir izgatavots no 100 % kokvilnas satīna (220 TC). Pārvalks ir okera krāsā. Pateicoties satīna pinumam, audums ir vienreizēji mīksts un tas izsmalcināti mirdz. Segas pārvalku var mazgāt ne lielākā kā 60 grādu temperatūrā, piemērots žāvēšanai veļas mašīnas žāvētājā un to var gludināt.

  Kompānija „Beddinghouse“ ir apņēmusies veidot skaistas kolekcijas, izsakot cieņu cilvēkiem un planētai. Tādēļ „Beddinghouse“ piedalās iniciatīvā „Better Cotton Initiative“ (BCI), ar kuru noris cenšanās uzlabot kokvilnas audzēšanu visā pasaulē. Speciāli „Beddinghouse x Van Gogh Museum“ kolekcijai tiek izmantoti ilgtspējīgi iepakojumi. Kasti varat atkārtoti izmantot mantu glabāšanai.

  Vienvietīgajam gultas veļas komplektam (140x200 cm) ir viens spilvena pārvalks.

  Divguļamajam gultas veļas komplektam (200x200 cm; 200x220 cm) ir divi spilvena pārvalki.

  Gultas veļas komplekts iepakots elegantā dāvanu kastē, kura ataino gultas veļas komplekta dizainu.

  Apkope

  • Mazgāt karstā ūdenī (līdz 60°С)
  • Gludināt zemā temperatūrā (līdz 110°С)
  • Var žāvēt veļas žāvētājā

  99,95 € - 199,95 €

  Tournesol Yellow Gultas veļas komplekts

  Izsūtīsim ar 1 d.d.
  Izvēlieties:
  Segas izmērs:
  Spilvens izmērs:
  Daudzums:
  99,95 €
  Līdz bezmaksas piegādei uz mājām vēl nepieciešams 49,00 €
  Jums ir jautājumi?

  Pircēji, kas iegādājās šo produktu, iegādājās arī