Filter By
Cena €

Pledi

Aktīvie filtri

Lapa:
Preces lapā:

Ietinieties mīkstajā pledā un baudiet dabas piknikus, mājīgus vakarus mājās vai terasē. Parūpējieties, lai vēss laiks nebūtu biedējošs! Pledi ar pušķīšiem lieliski atdzīvina viesistabu, vakaros ir tik jautri tajos ietīties visai ģimenei! Vilnas dūnu pledi lieliski kalpo kā sedziņas, tās ir pūkainas, vieglas, mīkstas un ideāli silda. Apbruņosimies ar siltumu un mājīgumu!

Dažādu veidu vilnas, kokvilnas, lina, poliestera pledi katrai gaumei.

Aitu, merino un kamieļu vilnas dūnu pledi izceļas ar ilgmūžību. Tie ir īpaši silti, pūkaini un mīksti. Aitu vilna ir nedaudz rupjāka nekā mīksta un maiga merino vai kamieļu vilna. Siltajā sezonā šāda veida pledi var aizstāt segu.

Austi un adīti dabiskās vilnas pledi ir plānāki, tajos viegli un mājīgi ietīties. Viegli kopjami, praktiski un lieliski piemēroti gan mājās, gan terasē.

Kokvilnas un lina pledi ir mīksti un maigi, tos viegli kopt. Šāda tipa pledi var aizstāt vasaras sedziņu un vienlaikus ir piemēroti, lai vakarā mājās vai terasē varētu tajos jauki ietīties.

Sintētiskie pledi lieliski piemēroti alerģiskiem cilvēkiem. Tie ir viegli, pūkaini un mīksti. Sintētiskos pledus viegli kopt.

Lasīt vairāk