• PIETEIKTIES
 • SĪKĀKA INFORMĀCIJA

  Produkta krāsa var nedaudz atšķirties no fotoattēlā redzamās. Produkta aprakstā sniegtajai informācijai ir vispārīgs raksturs un tā var neaptvert visas produkta īpašības.

  Beddinghouse lepojas ar to, ka ir oficiālais Amsterdamas van Goga muzeja partneris. Šīs unikālās van Goga muzeja un Beddinghouse sadarbības rezultātā papildus citām kolekcijām ir izveidota arī dekoratīvo spilvenu kolekcija. Katru dizainu iedvesmojusi kāda Vinsenta van Goga glezna.

  Dekoratīvais spilvens ir izgatavots no 55 % viskozes un 45 % kokvilnas velveta, tam ir digitālā apdruka un zaļa vienkrāsas aizmugure, kas izgatavota no 100 % kokvilnas audekla. Spilvena izmēri ir 50x50 cm. Spilvenam apakšā ir rāvējslēdzējs, un tam ir elastīgs poliestera iekšējais spilvens. Spilvenu nedrīkst mazgāt veļas mašīnā, un tas nav piemērots žāvēšanai veļas žāvētājā.

  Beddinghouse ir apņēmies veidot skaistas kolekcijas, rūpējoties par cilvēkiem un planētu. Tādēļ Beddinghouse piedalās iniciatīvā Better Cotton Initiative (BCI), kuras mērķis ir uzlabot kokvilnas audzēšanu visā pasaulē. Mēs izmantojam ilgtspējīgu iepakojumu jo īpaši Beddinghouse x van Goga muzeja kolekcijai.

  Apkope

  • Nedrīkst balināt
  • Ķīmiskā tīrīšana aizliegta
  • Aizliegts izgriezt
  • Nedrīkst gludināt

  39,95 €

  Dekoratīvā spilvena Van Gogh Museum Self Portrait Vincent

  Izsūtīsim ar 1 d.d.
  Izvēlieties:
  Spilvena izmērs:
  Daudzums:
  39,95 €
  Līdz bezmaksas piegādei uz mājām vēl nepieciešams 49,00 €
  Jums ir jautājumi?

  Pircēji, kas iegādājās šo produktu, iegādājās arī