KĀ IZVEIDOT ELEGANCI MAZĀ VANNAS ISTABAS TELPĀ?

Ja Jums ir maza vannas istaba, tas nenozīmē, ka jūs nevarat būt stilīgs un izskatīties estētiski. Zemāk jūs atradīsiet padomus, nelielu telpu padarīt stilīgu un īpaši greznu.

Ienesiet nedaudz siltuma

Koksnes akcenti – pat mazi priekšmeti, piemēram, koka paliktnītis, vai kaut kas vairāk, kā piemēram, koka dārza (plantācijas) slēģi – vannas istabā izskatās grezni un krāšņi.

Krāsotas flīzes

Atjaunojiet flīzes vannas istabā, izmantojot flīžu krāsu. Ja esat īpaši pacietīgs, varat izmēģināt melnbalto šahveida dekoru.

Stikls

Ja Jūs varat atļauties iegādāties jauno dušas kabīni, apsveriet iespēju iegādāties stikla duškabīni. Tas ne tikai izskatā satriecoši, padarot telpu vizuāli lielāku.

Uzstādiet blāvu apgaismojumu

Piešķiriet savai vannas istabai SPA, to varat īstenot ar vāju apgaismojumu, kas Jūsu vannas istabu padarīs maigāku.

Iegādājieties dušas galvu ar ūdenskritumu

Savā vannas istabā jūs varat justies kā luksusa viesnīcā, iegādājušies dušas galvu ar ūdenskritumu. Tas ir diezgan vienkāršs darbs, ko var veikt jebkurš santehniķis.

Neaizmirstiet par maziem akcentiem

Smaržīgs difuzors, mīksti balti dvieļi, sveces – tie ir mazi, vienkārši priekšmeti, kas vannas istabā var padarīt atmosfēru mājīgāku un greznāku.

Atjaunojiet aprīkojumu

Aprīkojums rozā zeltā, vara un matēta melnā krāsā var radīt satriecošu attēlu. Nomainot vienkāršo jaucējkrānu pret kādu krāšņāku – vienkāršs un efektīvs veids piešķirt eleganci savai vannas istabai.

Uzstādiet lielu mākslas darbu

Māksla vannas istabā? Tas ir brīnišķīgi. Virsgabarīta mākslas darbs vai spogulis lieliski papildinās vannas istabas interjeru.

Uzstādiet vairāk apgaismojuma

LED apgaismojums lieliski izskatās ne tikai virtuvē, bet arī vannas istabā. Apgaismojums uz spoguļa īpaši piemērots vannas istabā un piešķir mājīgumu.