PAR JAUNO FEJAS NAMA UN LONAS DRAUDZĪBU

Vasaras pēdējā piektdiena “Fejas namā” bija īpaša vairāk nekā jebkad agrāk! Šajā dienā “Fejas Nams” oficiāli pievienojās ciešas tradīcijas lolojošiem miega un komforta ekspertiem – “LONAS” uzņēmumu grupai un lielai ģimenei!

LONAS ir Lietuvas uzņēmums, kas balstās uz ģimenes vērtībām un tradīcijām, un ražo matračus un gultas. Liela LONA matraču ražošanas procesa daļa ir rūpīgi izgatavots roku darbs. Katrs matracis tiek rūpīgi izgatavots atbilstoši konkrēta klienta vajadzībām un vēlmēm. Ražošanas process ir ļoti personalizēts, tāpēc vienlaikus tiek ražots tikai viens matracis. Bez matračiem LONAS piedāvā arī šiem matračiem speciāli izveidotas gultas, un šī kombinācija kopā rada ideāla miega komplektu! Visi LONAS produkti ir pielāgoti mūsu valsts iedzīvotāju vajadzībām un tiek veidota ar Lietuvas ārstu un labi pazīstamu dizaineru palīdzību.

Kā jūs jau zināt, arī Fejas Namam ir ļoti svarīga Jūsu miega kvalitāte, tāpēc mēs ar nepacietību to izveidosim kopā ar mums piemītošo mājīgumu! Mūs vieno kopīga vēlme tiekties pēc augstākās kvalitātes un pievilcīgākā klāsta, ņemt vērā katra klienta individuālās vajadzības un radīt laimīgākas mājas, lolojot ciešas ģimenes tradīcijas.

Kopā mums būs vēl vairāk enerģijas un maģijas, lai radītu maģiskas mājas un stilīgu ikdienas dzīvi.

Sekojiet jaunumiem nekavējoties, to mums būs daudz un tie būs pārsteidzoši!