SĪKĀKA INFORMĀCIJA

Produkta krāsa var nedaudz atšķirties no fotoattēlā redzamās. Produkta aprakstā sniegtajai informācijai ir vispārīgs raksturs un tā var neaptvert visas produkta īpašības.

  • Materiāls: 100% Tencel;
  • Zīmols: ODEJA;
  • Pildviela: 90% TENCEL®, 10% kapoka šķiedra;
  • Siltums: 3;

No TENCEL® izgatavotā sega ir ādai draudzīga un gaisa caurlaidīga – tā absorbē mitrumu un ļauj tam ātri iztvaikot, tāpēc ir ideāla izvēle cilvēkiem ar jutīgu ādu vai tiem, kas naktī svīst. Sega nodrošinās maigumu un mīkstumu visam ķermenim: vasaras mēnešos tā būs svaiga un viegla, bet ziemā radīs patīkamu siltuma sajūtu.

TENCEL® auduma zīda maiguma šķiedras un pildījums izgatavoti no dabīgas koka šķiedras. Īpašās šķiedru struktūras dēļ TENCEL® audums var piedāvāt unikālu dabisko un mākslīgo šķiedru īpašību kombināciju. Sega arī ir bagātināta ar kapoka šķiedru, kurai raksturīgs ārkārtējs vieglums, mīkstums un izturība pret ērcēm.

Augu izcelsmes TENCEL® celulozes šķiedras ir jauns ilgtspējības un dabiskā komforta standarts. Tā pamatā ir jaunās nanotehnoloģijas. Tā šķiedru struktūra nodrošina unikālu dabisko un mākslīgo šķiedru kombināciju: tas ir maigs kā zīds, stipra kā poliesters, vēss kā lins, silts kā vilna un absorbē mitrumu kā kokvilna.

ORGANISKO PRODUKTU SERTIFIKĀTI

Produkts ir marķēts ar vispāratzīto OEKO-TEX 100® etiķeti. Tas nodrošina, ka visi šī produkta komponenti – ikviens pavediens, šķiedra vai cita piedeva – ir pārbaudīti un ir apstiprināts, ka tiem nav nelabvēlīgas vai kaitīgas ietekmes uz patērētājiem.

SASTĀVS

Audums: 100% TENCEL®

Pildījums: 90% TENCEL®, 10% kapoka šķiedra (350 g/m2)

140x200

200x220

Apkope

  • Nedrīkst balināt
  • Ķīmiskā tīrīšana aizliegta
  • Mazgāt siltā ūdenī (līdz 40°С)

Universāla sega TENCEL MEDIUM

99,00 € - 145,00 €

Piegāde 5 d.d.
Izvēlieties:
Segas izmērs:
Daudzums:
99,00 €
Līdz bezmaksas piegādei uz mājām vēl nepieciešams 49,00 €
Jums ir jautājumi?