SĪKĀKA INFORMĀCIJA

Produkta krāsa var nedaudz atšķirties no fotoattēlā redzamās. Produkta aprakstā sniegtajai informācijai ir vispārīgs raksturs un tā var neaptvert visas produkta īpašības.

  • Materiāls: 100 % kokvilna;
  • Kopšana: Aizliegts izgriezt, Nedrīkst balināt, Sausas valymas (P), Vēdināt;
  • Pildviela: 100% alpakos vilna (400 g / m2);
  • Siltums: 3;

Grezna sega ar izcilām dabiskām īpašībām!

Lieliskā alpakas vilnas un 100% organiskās kokvilnas kombinācija nodrošina prestižu komfortu. Alpakas vilna jau izsenis ir augstu vērtēta tās unikālā spīduma, stiprības un vienmērīgā mīkstuma dēļ. Apvienojumā ar 100% organisko kokvilnu (GOTS sertifikāts) sega "Alpaca Medium" ir viena no labākajām izvēlēm tiem, kas vēlas gulēt ērtā, mājīgā un dabīgā vidē.

Zemās gada produkcijas un vispārējo īpašību dēļ alpakas šķiedra ir tik unikāla. Tās dobā struktūra iekšpusē palīdz uzturēt siltuma līdzsvaru, tāpēc šī vilna ir līdz pat 30% siltāka nekā tāds pats daudzums merīnvilnas. Salīdzinājumā ar aitas vilnu alpakas vilna arī ir mīkstāka un hipoalerģiska (tā nesatur lanolīnu – raksturīgos vilnas taukus, kas putekļu ērcītēm ir galvenais barības avots). Sega "Alpaca Medium" nodrošinās brīnišķīgu siltuma un dabiska mājīguma sajūtu.

ORGANISKO PRODUKTU SERTIFIKĀTI

Organiskajai kokvilnai piešķirtais GOTS sertifikāts nodrošina to, ka produkta ražošanā izmantotā kokvilna ir audzēta bioloģiskajās saimniecībās, bez mēslojumiem, pesticīdiem un insekticīdiem. Kokvilnas šķiedras apstrāde ir pilnībā videi draudzīga, tajā netiek izmantotas toksiskas ķīmiskas vielas. Stingri bioloģiskā ražošana izceļ visas labākās kokvilnas šķiedras īpašības.

Produkts ir marķēts ar vispāratzīto OEKO-TEX 100® etiķeti. Tas nodrošina, ka visi šī produkta komponenti – ikviens pavediens, šķiedra vai cita piedeva – ir pārbaudīti un ir apstiprināts, ka tiem nav nelabvēlīgas vai kaitīgas ietekmes uz patērētājiem.

 

SASTĀVS

Audums: 100% organiskā kokvilna – GOTS sertifikāts

Pildījums: 100% alpakas vilna (400 g/m2)

Universāla sega ALPACA MEDIUM

149,00 € - 199,00 €

Piegāde 5 d.d.
Izvēlieties:
Segas izmērs:
Daudzums:
149,00 €
Līdz bezmaksas piegādei uz mājām vēl nepieciešams 49,00 €
Jums ir jautājumi?
Pircēji, kas iegādājās šo produktu, iegādājās arī