SĪKĀKA INFORMĀCIJA

Produkta krāsa var nedaudz atšķirties no fotoattēlā redzamās. Produkta aprakstā sniegtajai informācijai ir vispārīgs raksturs un tā var neaptvert visas produkta īpašības.

 • Materiāls: 100 % kokvilna (satīns);
 • Papildinformācija: Izgatavots Lietuvā, Par satīnu, Šis produkts var nedaudz atšķirties no fotogrāfijas.;
 • Zīmols: FEJAS NAMS;
 • Dizains: Rakstains;
 • Aizdare: Rāvējslēdzējs;
 • Materiāla izcelsmes valsts: Tuvie Austrumi;
 • Sastāvs: Satīns;
 • Segas pārvalks: 140x200 cm, 145x205 cm, 160x200 cm, 180x200 cm, 200x200 cm, 200x220 cm, 220x240 cm;
 • Spilvendrāna: 40x60 cm, 50x70 cm, 60x60 cm, 70x70 cm;

Augstas kvalitātes gultas veļas audums ir izgatavots no mīkstas 100% kokvilnas dzijas ar satīna pinumu. Pateicoties īpašai auduma apstrādes tehnoloģijai, tam tiek piešķirts unikāls maigums un spīdums. Satīnu raksturo paaugstināta stiepes izturība, augstāka absorbcijas spēja un patīkams spīdums. Cieši saausta dabiskā šķiedra saglabā spilgtas krāsas, neveidojas bumbulīši, neelektrificējas un nepiesaista putekļus.

Satīns ir ļoti viegli kopjams un kalpo gadiem ilgi. Turklāt, tas ir lieliski piemērots gan vasaras sezonai, gan ziemai. Audums ir gaisu caurlaidīgs, tāpēc ļaus ķermenim elpot un patīkami sildīs.

Jūsu izvēlētie toņi radīs vai atdzīvinās klusu atpūtas zonu katrā mājā.

Diegu skaits: 220 TC;

Auduma svars: 130 gr/m2;

OXFORD Spilvendrāna:

Oxford spilvendrānas ir apšūtas ar 3 cm apmalītēm gar visām malām.

Uzmanību! Lai audums pēc mazgāšanas nezaudētu savu kvalitāti, ieteicams pirms mazgāšanas gultas veļu izgriezt uz kreiso pusi un mazgāt kopā tikai ar citiem gultas veļas pārvalkiem. Lai audums pēc mazgāšanas nesaburzītos un neveidotos bumbulīši – iestatiet delikāto mazgāšanas režīmu, kas nepārsniedz 600 apgr./min; lai nesarautos un neizbalētu – uzturēt 40 grādu temperatūru. Ja vēlaties aizsargāt krāsas, nežāvējiet izstrādājumus atklātos saules staros! Gultas veļa kalpos ilgāk, ja tā izžūs dabiski.

Oeko-Teks 100 standarts

Oeko-Teks 100 standarts

Oeko-Teks 100 standarts ir vispāratzīts ekoloģijas standarts, ko izstrādājis Austrijas Tekstila Institūts (Oti) un Vācijas Pētniecības institūts Hohenstein. Produkcija ir pārbaudīta un sertificēta, kurai ir Oeko-Teks 100 marķējums, tai nav negatīvas kaitīgas ietekmes uz patērētājiem. Oeko-Teks standarts satur stingrus kaitīgo vielu ierobežojumus tekstilizstrādājumiem.

Saskaņā ar šo standartu tiek pārbaudīti šie tekstilizstrādājumu ekoloģiskie rādītāji: smago metālu, formaldehīda, pesticīdu, aromātisko amīnu, fenolu un citu kaitīgi piemaisījumu daudzums, kā arī krāsas izturība pret dažādiem izstrādājumu nodiluma efektiem.

Par satīnu

Par satīnu

Šie gultas veļas pārvalki sašūti no 100% kokvilnas satīna auduma, kas papildu tiek apstrādāti “butter finishing” (“sviesta” apstrāde) tehnoloģijā. Minētā tehnoloģija produktiem sniedz kārdinošu mirdzumu un vilinošu maigumu. Kokvilnas satīna dabiskums sniegs Jūsu miegam komforta un mājīguma sajūtu. Satīns, neskatoties uz tā vieglumu, īpašas dzijas sagatavošanas un aušanas tehnoloģiju dēļ, ir ļoti stiprs, ilgmūžīgs un viens no izturīgākajiem pret izbalēšanu audumiem.

Apkope

 • Nedrīkst balināt
 • Ķīmiskā tīrīšana aizliegta
 • Mazgāt siltā ūdenī (līdz 40°С)
 • Gludināt vidējā temperatūrā (līdz 150°С)

Satīna gultas veļas komplekts VIVID LEAVES

8,00 € - 44,80 €

10,00 € - 56,00 €
Piegāde 10 d.d.
Izvēlieties:
Piegāde 10 d.d.
Izvēlieties:
Piegāde 10 d.d.
Izvēlieties:
Daudzums:
28,80 €
36,00 €
Līdz bezmaksas piegādei uz mājām vēl nepieciešams 49,00 €
Jums ir jautājumi?
Pircēji, kas iegādājās šo produktu, iegādājās arī