Maģija veidot omulīgas mājas un patīkamu ikdienu!
Maģija veidot omulīgas mājas un patīkamu ikdienu!

lv

Sapņu vasara

title

Vasarā viss izskatās daudz labāk: lietus neliekas vairs slapjšs, bet atsvaidzinošs… Vējš – ne skarbs, bet atvēsinošs… Naktis – ne tumšas, bet romantiskas… Jo tikai sapņu vasara ir tas, kas jāizbauda. Es, centīšos Jūsu vasarai pievienot papildus burvību!

Jūsu Feja

 

sparanks
SPA procedūrām varat nodoties mājās! Visu vajadzīgo procedūrām atradīsiet Fejas namā! Vannas piederumi, dušai un ķermenim – sagatavojieties atslābināties!Pludmales sezona jau sākusies! Tāpēc vajadzētu pārskatīt savu dvieļu asortimentu. Varbūt laiks atjaunoties? Kokvilnas, bambusa un lina dvieļi Fejas namā!

 

atlasuztiesal
Izsmalcināts, klasiska stila un atvēsinošs atlass! Tieši šis audums vislabāk noder vasaras sezonā. Ārpuse – iespaidīgi raksti, iekšpuse – ērtais satīns. Lieliska kombinācija svaigam miegam!Viens no pirmajiem dienas darbiem, kas jāpadara, ir gultas saklāšana. Tāpēc pacentieties dienu iesākt ar vienkāršiem, bet perfekti izpildītiem darbiņiem, iespaidīgiem rezultātiem piemēroti gultas pārklāji!

 

indaiprijuoste
Krāsaini, vintāžas un īpaši trauki, tieši tas, kas vajadzīgs sapņu virtuvei! Kāpēc gan ne? Tādējādi virtuve atdzīvosies, kļūs īpaša un vasariska!Vasaras brīvdienām ir citādāka atmosfēra. Parādās iedvesma izmēģināt ko jaunu, piemēram pīrāga recepti. Ar izsmalcinātu priekšautu, rosīties virtuvē būs vēl patīkamām! Izmēģiniet!

 

vaiku patalynepaaugliammaudynes
Krāsaini gultas veļas pārklāji meitenēm, zēniem un mazuļiem!Neierasti un interesanti gultas veļas pārklāji jauniešiem!Bērnišķīga vasara ar jautru plunčāšanos! Dvieļi, apmetņi, halāti bērniem.
gribugribugribu