SĪKĀKA INFORMĀCIJA

Produkta krāsa var nedaudz atšķirties no fotoattēlā redzamās. Produkta aprakstā sniegtajai informācijai ir vispārīgs raksturs un tā var neaptvert visas produkta īpašības.

  • Materiāls: 100 % poliesters;
  • Papildinformācija: Izgatavots Lietuvā, Oeko-Teks 100 standarta;
  • Zīmols: CITS;
  • Pildviela: 100% putų polistirolas;

Sveiki, prieks iepazīties! Esmu liels, ērts un mīksts pufs.

Es ne tikai izrotāšu mājas, bet sniegšu tām neatkārtojamu šarmu un mājīgumu, un protams, ka esmu arī bezgala praktisks. Uz manis var ērti apsēsties, sasēdināt viesus un ērti uzcelt kājas, kad dīvānā iekārtojušies lasat grāmatu vai skataties televīzoru. Mani ir pavisam vienkārši kombinēt ar citām interjera detaļām, tāpēc esmu pārliecināts, ka iederēšos arī Tavās mājās. Mani iemīlēt ir pavisam vienkārši, jo esmu mīļš, apaļš un sniedzu tik daudz prieka bērniem!

Mana krāsa: zaļš

Mans izmērs: 

Augstums: 25 cm

Diametrs: 45 cm

Svars: 2,30 kg

PAR LE PUF

Le Puf - no bezgalīgas mīlestības skandināvu stilam, dzimis tamborēts, pīts, adīts māju dekors. Katrs "Le Puf" izstrādājums radies pateicoties roku darbam, kurā apvienotti rūpīgi atlasīti materiāli, kā arī daļa sirsniņas, sauja skandināvi stila un estētikas, kā arī klēpis uzmanības, lai atceļojot uz Jūsu mājām, tas varētu nodot visas šīs jaukās īpašība! Ielaid "Le Puf" bezgalīgo mājību arī savās mājās!

Apkope

  • Vēdināt
  • Mazgāt siltā ūdenī (līdz 40°С)

Pufs DE CORAIL

159,00 €

Piegāde 13 d.d.
Daudzums:
159,00 €
Līdz bezmaksas piegādei uz mājām vēl nepieciešams 49,00 €
Jums ir jautājumi?