• PIETEIKTIES
 • SĪKĀKA INFORMĀCIJA

  Produkta krāsa var nedaudz atšķirties no fotoattēlā redzamās. Produkta aprakstā sniegtajai informācijai ir vispārīgs raksturs un tā var neaptvert visas produkta īpašības.

  • Krāsa: Pelēks, Smėlio;
  • Materiāls: 100% satīns (ēģiptiešu kokvilna);
  • Zīmols: FEJAS NAMS;
  • Dizains: Divpusējs;
  • Aizdare: Rāvējslēdzējs;
  • Materiāla izcelsmes valsts: Itālija;
  • Sastāvs: PREMIUM satīns;

  Izteiksmīgā PREMIUM satīna divpusējā kolekcija, skaļi izskanējusi bohēmiskā vidē, pati diktējusi savu nosaukumu. Sulīgu un maigu pasteļkrāsu apvienojums veido smalku, taču tanī pat laikā arī brīvu guļamistabas noskaņojumu. Rotaļīgais gultas veļas komplektu divpusīgums ļauj veidot un vienkārši mainīt savas guļamistabas emociju: no diezgan smalkiem apvienojumiem līdz pilnībā mierīgas un sapņainas guļamistabas vides.

  Šie divpusējie PREMIUM satīna gultas veļas komplekti radīti tiem, kam patīk lielisks mirdzums, maigums un īpašs auduma izturīgums.

  Tas ir pilnībā dabisks 100% Ēģiptes kokvilnas audums, ar visām tam raksturīgajām īpašībām. Šo PREMIUM kokvilnas satīnu izauduši meistari Itālijā, savukārt pati kolekcija ir izveidota un sašūta Lietuvā. Gultas veļas audumam tiek izvēlēta tikai augstas klases pret izbalēšanu izturīga krāsošanas tehnika, tādēļ audums saglabā spilgtas krāsas pat arī pēc daudzkārtējas izmazgāšanas. Satīns papildus ir apstrādāts ar „butter finishing” (sviestaina virsma) tehnoloģiju, kas sniedz zaigošu mirdzumu un tanī pat laikā arī kairinošu maigumu.

  Diegu skaits: 300 TC;

  OXFORD Spilvendrāna:

  Oxford spilvendrānas ir apšūtas ar 1 cm apmalītēm gar visām malām.

  Uzmanību! Lai audums pēc mazgāšanas nezaudētu savu kvalitāti, ieteicams pirms mazgāšanas gultas veļu izgriezt uz kreiso pusi un mazgāt kopā tikai ar citiem gultas veļas pārvalkiem. Lai audums pēc mazgāšanas nesaburzītos un neveidotos bumbulīši – iestatiet delikāto mazgāšanas režīmu, kas nepārsniedz 600 apgr./min; lai nesarautos un neizbalētu – uzturēt 30 grādu temperatūru. Ja vēlaties aizsargāt krāsas, nežāvējiet izstrādājumus atklātos saules staros! Gultas veļa kalpos ilgāk, ja tā izžūs dabiski.

  Vienvietīgajam gultas veļas komplektam (140x200 cm; 150x200 cm) ir viens spilvena pārvalks.

  Divguļamajam gultas veļas komplektam (160x200 cm; 180x200 cm; 200x200 cm; 200x220 cm; 220x240 cm) ir divi spilvena pārvalki.

  Apkope

  • Mazgāt aukstā ūdenī (līdz 30°С)
  • Gludināt augstā temperatūrā (līdz 200°С)

  PREMIUM satīna gultas veļas komplekts BOHEMIA HARMONY

  15,00 € - 149,00 €

  Izsūtīsim ar 1 d.d.
  Izvēlieties:
  Segas izmērs:
  Spilvens izmērs:
  Daudzums:
  85,00 €
  Līdz bezmaksas piegādei uz mājām vēl nepieciešams 49,00 €
  Jums ir jautājumi?
  Pircēji, kas iegādājās šo produktu, iegādājās arī