SĪKĀKA INFORMĀCIJA

Produkta krāsa var nedaudz atšķirties no fotoattēlā redzamās. Produkta aprakstā sniegtajai informācijai ir vispārīgs raksturs un tā var neaptvert visas produkta īpašības.

  • Materiāls: 5% Kašmyras, 95% merīnaitas vilna;
  • Zīmols: CITS;
  • Plaid izmērs: ;
  • Kategorijā: Pleds;

Mīksts un ļoti silts pleds, kuram ir dabīgs sastāvs! John Hanly - 1893. gads. Pie Nenagh upes izveidots īru zīmols – tās ūdens jau vairāk nekā gadsimtu pastāvīgi darbina ūdens turbīnu un ražo elektroenerģiju, ko izmanto “Ballyartella Woolen Mills”. Sabiedrība izmanto tikai ilgtspējīgā un ētiskā veidā iegūtas dabīgās šķiedras. Augstas kvalitātes izejvielas, rūpīgs darbs un nevainojams dizains, kas apvienojas šajos vilnas izstrādājumos un ietin savā siltumā! Šie pledi lieliski sasildīs Jūs vēsos vakaros un kļūs par neatņemamu Jūsu mājas interjera sastāvdaļu!

Kopšana

Regulāra vēdināšana – mēs iesakām dabiskās vilnas produktus izvēdināt ārā.

Sausā ķīmiskā tīrīšana – tas ir drošākais risinājums, taču nevajadzētu tīrīt vilnu pārāk bieži, jo dabiskajām šķiedrām piemīt “pašattīrīšanās” īpašības un ir izturīgākas pret putekļiem un netīrumiem.

Mazgāšana ar rokām – var uzmanīgi mazgāt ar rokām, izmantojot vilnas mazgāšanas līdzekļus un remdenu ūdeni, kas nepārsniedz 20° C grādu temperatūru.

Žāvēšana plakanā stāvoklī - mitrās dabiskās šķiedras jāizkaisa un jāizžāvē, lai produkts nedeformējas. Izmazgāto pledu var viegli nosusināt ar dvieli un atstāt nesalocītu, lai izžūst.

Pleds no dabiskās vilnas ar kašmirs MILD GREY

125,00 €

Piegāde 3 d.d.
Izvēlieties:
Pleda izmērs:
Daudzums:
125,00 €
Līdz bezmaksas piegādei uz mājām vēl nepieciešams 49,00 €
Jums ir jautājumi?
Pircēji, kas iegādājās šo produktu, iegādājās arī