• PIETEIKTIES
 • SĪKĀKA INFORMĀCIJA

  Produkta krāsa var nedaudz atšķirties no fotoattēlā redzamās. Produkta aprakstā sniegtajai informācijai ir vispārīgs raksturs un tā var neaptvert visas produkta īpašības.

  • Materiāls: 50% bambukas/50% medvilnės satinas;
  • Krāsa: Dzeltena;
  • Dizains: Rakstains;
  • TC: 240;

  "Mēs esam apņēmušies pēc iespējas samazināt savu ražojumu ietekmi uz apkārtējo vidi, tāpēc to izgatavošanā cenšamies izmantot ilgtspējīgus materiālus. Galvenā izejviela, ko izmantojam, ir kokvilna — tās audzēšanai un apstrādei ir milzīga ietekme uz apkārtējo vidi, tāpēc mēs cītīgi strādājam, lai atrastu ilgtspējīgākas alternatīvas. Mēs vienmēr cenšamies padarīt savus izstrādājumu ilgtspējīgākus, domājot gan par cilvēkiem, gan apkārtējo vidi. Tāpēc „Bedding House” piedalās iniciatīvā „Better Cotton Initiative” (latv. Labākas kokvilnas iniciatīva). Tieši tādēļ „Bedding House” ievieš ražotnē ilgtspējīgāku izstrādājumu līniju „Beddinghouse Care”, kas sastāv no dažādām ilgtspējīgām izejvielām. Segas pārvalkam „Impact” ir horizontālas svītras, bet spilvendrānām ir dekoratīva cauruļveida apmalīte.
  Bambuss ir izgatavots no šķiedrām, kas iegūtas no bambusa auga, kas izaug ātri dabiskā veidā. Ir zināms, ka bambuss uzlabo augsnes auglību, samazina augsnes eroziju un absorbē CO2. Tas ir arī dabiski antibakteriāls, kas nozīmē, ka audzēšanas laikā nav bijusi nepieciešamība izmantot pesticīdus. Šis segas pārvalks ir izgatavots no 50 % bambusa un 50 % kokvilnas satīna, un spilvendrānām ir dekoratīva cauruļveida apmalīte. Bambusa/satīna kombinācija rada audumu, kas ir zīdaini mīksts un gluds. Bambuss ir dabiski antibakteriāls materiāls un absorbē līdz pat 70 % vairāk mitruma nekā kokvilna, kas nozīmē, ka tas ilgāk saglabājas svaigs. Šis bambusa/satīna segas pārvalks ir piemērots visiem gadalaikiem: audums ir ļoti elpojošs, tāpēc tas saglabā vēsumu vasarā, bet ziemā tā izolējošās īpašības piešķir patīkamu sajūtu un siltumu.
  Šī jaunā kolekcija ir iesaiņota kvalitatīvā FSC kartonā. Tas nozīmē, ka iepakojumam izmantotā izejviela nāk no atbildīgi apsaimniekotiem mežiem. Šis iepakojums ir daudz ilgtspējīgāks, un to var vienkārši izmest kopā ar makulatūru otrreizējai pārstrādei. Iepakojuma elastīgo gumiju var izmantot atkārtoti.

  Apkope

  • Nedrīkst balināt
  • Mazgāt siltā ūdenī (līdz 40°С)
  • Gludināt zemā temperatūrā (līdz 110°С)
  • Nedrīkst žāvēt veļas žāvētājā

  89,95 € - 179,95 €

  Impact Ochre Gultas veļas komplekts

  Izsūtīsim ar 1 d.d.
  Izvēlieties:
  Segas izmērs:
  Spilvens izmērs:
  Daudzums:
  89,95 €
  Līdz bezmaksas piegādei uz mājām vēl nepieciešams 69,00 €
  Jums ir jautājumi?

  Pircēji, kas iegādājās šo produktu, iegādājās arī