+371 204 64446 Mums būs jauki jums palīdzēt! Mēs runājam krieviski un angliski.
Mums būs jauki jums palīdzēt! Mēs runājam krieviski un angliski. +371 204 64446

Par “Fejas namu”

 

“Fejas Nams” ir Lietuvas kompānija interjera un mājas tekstila mīļotājiem! Mājaslapa ir iztulkota arī latviešu valodā, lai būtu viegli saprast produkciju aprakstu. Ja Jums ir kādi jautājumi, jūtieties brīvi un sazinieties ar mums 🙂  Paturiet prātā, ka mēs varam sarunāties arī krieviski un angliski!

 

REKVIZĪTI:

PROHO UAB
Uzņēmuma reģistrācijas numurs: 302859106
PVN maksātāja numurs: LT100007525412
Juridiskā adrese: Ukmergės g. 18, LT-55101 Jonava
Norēķinu konts: LV45RIKO0002930176459, Luminor Bank AS


MĒS:

Draudzīgs, smaidīgs un vienmēr noskaņojies palīdzēt “Fejas Nama” kolektīvs ieteiks, konsultēs un palīdzēs izvēlēties, tāpēc jautājumu gadījumā droši zvaniet un mēs Jums palīdzēsim!

E-pasts uzziņām info@fejasnams.lv (mēs varam sarunāties arī krieviski un angliski)

Pa tālruni: +371 20 46 4446 (mēs varam sarunāties arī krieviski un angliski)

apie-lt-1

apie-lt-2

 

Tik jauki, ka esat šeit!

FEJAS NAMS – tā ir vieta, kur tā vien gribās atgriezties! Mājas, mums – pašu izveidota pasaulīte, kur katra detaļa, audums, aromāts atnes mīlestību, vairo labumu un omulību.

  • Guļamistaba “Fejas namā” ir pati iecienītākā vieta, tādēļ šeit ir ļoti plašs gultas veļas komplektu klāsts. Šeit atradīsiet augstas kvalitātes, apburoša dizaina un dažādu audumu gultas veļas komplektus mājīgai un krāsām bagātai guļamistabai. Ar lepnumu piedāvājam augstākās klases ražotāju ESSENZA, Pip Studio un Bedding House komplektus.
  • Saldākiem sapņiem un kvalitatīvai atpūtai “Fejas namā” var atrast augstas kvalitātes gultas piederumus no dabiskas merīnaitas vilnas, kamieļa vilnas un alpakas vilnas. Īpaši mīkstai gulēšanai piedāvājam gultas piederumus no dūnām, kā arī antialerģiskas segas un spilvenus no sintētiskiem materiāliem.
  • Lai padarītu bērnu guļamistabu spilgtāku un lai bērni varētu katru dienu satikt iecienītākos varoņus, “Fejas namā” varat izvēlēties glītus bērnu gultas veļas komplektus, bet jautrākam mazgāšanās laikam — krāsainus dvieļus un halātus.
  • Gaumīgam vannas istabas iekārtojumam, kurā ir noderīgi un praktiski elementi, iesakām tikai dabisku šķiedru dvieļus, halātus un citus piederumus.
  • Virtuve ir vieta, kurā sākas visas ģimenes, jo īpaši mazuļu, kulinārijas šedevri, lai arī tie būtu pavisam vienkārši eksperimenti. Tomēr tā ir arī īpaša vieta, kurā vajadzētu rotaļīgumu, omulīgumu un krāsainību. “Fejas nams” palīdzēs padarīt virtuvi mājīgāku.
  • Lai mājas kļūtu par pašu jaukāko un patīkamāko vietu, kur atgriezties, tām ir jāizstaro omulība un siltums. “Fejas namā” atradīsiet mīkstus pledus mazajiem un lielajiem, mājas aromatizētājus un sveces ar apburošu smaržu, gultas pārklājus un dekoratīvos spilvenus mājīgumam un daudz citu siltu, patīkamu un noskaņu radošu lietu.
  • Tiklīdz laiks kļūst vēsāks, mēs uzreiz steidzam sildīties. Tādēļ siltuma cienītājiem piedāvājam dabiskas vilnas halātus, vestes, mājas zābaciņus un čības.
  • Tas vēl nebūt nav viss… Taču noteikti pārliecināsieties pats, ka “Fejas namā” nekad nav auksti. Mēs vēlamies, lai jūsu mājās vienmēr būtu silti un omulīgi.

Mēs mīlam savu “Fejas namu” un ceram, ka to iemīlēsiet arī jūs!

SAŅEMIET 10EUR ATLAIDI!