• PIETEIKTIES
 • SĪKĀKA INFORMĀCIJA

  Produkta krāsa var nedaudz atšķirties no fotoattēlā redzamās. Produkta aprakstā sniegtajai informācijai ir vispārīgs raksturs un tā var neaptvert visas produkta īpašības.

  • Zīmols: Lonas Home;

  LONAS HOME palagi bērniem izgatavoti no īpaši augstas kvalitātes dabīgā kokvilnas satīna. Ir ļoti dažādi satīna veidi, bet atšķiras kokvilnas veids, audzēšanas nosacījumi, dzijas apstrāde, paša auduma aušanas tehnoloģijas, krāsu un krāsošanas intensitāte, tāpēc pieskaroties sajūtas var būt individuālas. Jo vairāk tumšu krāsu, jo audums būs stingrāks, un jo būs maigākas krāsu nianses, jo audums būs mīkstāks.

  Kokvilnas satīna dabiskums mazuļu miegam nodrošinās komforta un mājīguma sajūtu!

  Palaga augstums – 10 cm.

  100% PREMIUM kokvilnas satīns

  Ēģiptes kokvilna pasaulē ir atzīta par labāko garo šķiedru kokvilnu. Greznajiem LONAS HOME satīna palagiem, kas austi un sašūti no 100% PREMIUM kokvilnas, ir apbrīnojami augstā kvalitātē. PREMIUM klases satīns, pat ļoti plāns un mīksts, tas ir ārkārtīgi blīvs, tāpēc kalpo gadu gadiem.

  100% PREMIUM kokvilnas satīnu auduši meistari Itālijā, bet palagi radīti un sašūti Lietuvā.

  Auduma blīvums –  TC300

  Ilgstoši noturīgas krāsas

  Kokvilnas satīns, neskatoties uz tā vieglumu, pateicoties īpašas dzijas sagatavošanai un aušanas tehnoloģijām, ir ļoti stingrs, izturīgs un viens no visizturīgākajiem pret izbalēšanu audumiem. Šim audumam tiek izvēlēta tikai augstas klases krāsošana, kas ir izturīga pret izbalēšanu, tāpēc audums saglabā bagātīgu krāsu toni pat pēc atkārtotas mazgāšanas.

  Spīdīgi un maigi

  Šie LONAS HOME palagi izgatavoti no 100% kokvilnas satīna auduma, kas papildus tiek apstrādāti “butter finishing” (“sviesta” apstrāde) tehnoloģijā. Minētā tehnoloģija produktiem sniedz kārdinošu mirdzumu un vilinošu maigumu.

  Ekskluzīvie palagi ar gumiju

  LONAS HOME palagi ar gumiju ir unikāli, pateicoties vieglākai un ērtākai uzvilkšanai uz matrača. Palaga stūros iešūtā gumija stingri nostiepj audumu un notur to uz matrača, bet palaga garās malas bez gumijas viegli nosedz matraci no visām pusēm.

   

  Palags ar gumiju Kid OTICO

  29,00 €

  Izsūtīsim ar 3 d.d.
  Izvēlieties:
  Palaga izmērs:
  Daudzums:
  29,00 €
  Līdz bezmaksas piegādei uz mājām vēl nepieciešams 49,00 €
  Jums ir jautājumi?
  Pircēji, kas iegādājās šo produktu, iegādājās arī