+371 204 64446 Mums būs jauki jums palīdzēt! Mēs runājam krieviski un angliski.
Mums būs jauki jums palīdzēt! Mēs runājam krieviski un angliski. +371 204 64446

Rokām darināti skandināvu stila mājas dekori

lepuf

Le Puf – no bezgalīgas mīlestības skandināvu stilam, dzimuši tamborēti, pīti, adīti māju dekori.

Katrs “Le Puf” produkts ir roku darba, kuros apvienoti ne tikai rūpīgi izvēlēti materiāli, bet arī gabaliņš sirds, sauja kaisles skandināvu stilam un estētika, kā arī milzīgs klēpis rūpības un uzmanības, lai brīdī, kad tie ieceļo Jūsu mājās, ar sevi kopā ienestu visu to labāko, kas tam sniegts!

Ielaid “Le Puf” mājīgumu savās mājās!

PUFI

dideli pufai

Neatkārtojama stila. Rūpīgi izstrādāti. Roku darba. Tās ir “Le Puf” sēžammaisu un pufu īpašības! Mīļš, apaļš, mīksts un mājās omulību un miera oāzi ienesošs pufs – katra nama komfortablais un skaistais acuraugs.

PUFI BERNIEM

vaikiski pufai

Šie pufi lieliski iederēsies bērnistabā, jo tos kopt ir pavisam vienkārši. Uz šiem krāsainajiem skaistuļiem varēsiet ērti apsēsties, velties un atspiesties. Tos pavisam vienkārši iekombinēsiet dažādos bērnistabas interjeros, tāpēc tie lieliski iederēsies Jūsu mazuļa istabā!


LIETU GROZIŅI

daiktakrepsiai

Ar rokām tamborēti lietu groziņi lieliski iederēsies katrā mājas stūrītī – tos iespējams izvietot gan priekšnamā, gan spēlmantām bērnistabā, arī vannas istabā tam atradīsies vieta un ēdamistabā grezni rotāsies kopā ar augļiem tajā.

DEKORATĪVIE SPILVENI

pagalveles

Vai mājīgs nams var pastāvēt bez mīkstiem, jaukiem un ērtiem dekoratīvajiem spilventiņiem? Mīļi sakrautiem uz dīvāna, krēsla vai jestra paklāja? Izveidot omulību mājās ir tik vienkārši!


PAKLĀJI

kilimai

Viesistaba, bērnistaba, guļamistaba vai pat vanna istaba var izskatīties neparasti un mājīgi! Speciāls materiāls, ar ko pārklāta paklāja otra puse, tam sniedz stabilumu, lai paklājs neslīdētu. Tieši tāpēc skandināvu stils ne tikai izgraznos interjeru, bet sniegs arī komforta sajūtu. Izbaudiet mājīgumu!

GALDA PALIKTNĪŠI

padekliukai

Ēdamistabas galds izskatīsies patiesi lieliski, un virsmas tiks pasargātas pateicoties mīļiem, ar rokām tamborētiem galda paliktnīšiem. Ikdiena var būt patīkama un estētiska! “Le Puf” Jums ar prieku palīdzēs!

SAŅEMIET 10EUR ATLAIDI!