+371 204 64446 Mums būs jauki jums palīdzēt! Mēs runājam krieviski un angliski.
Mums būs jauki jums palīdzēt! Mēs runājam krieviski un angliski. +371 204 64446

Kā izvēlēties spilvenu?

Spilvens ir teju pats individuālākais un personiskākais miega “draugs”. Vieniem patīk lieli spilveni, citiem — mazi. Vieniem patīk lietot augstus spilvenus, citiem — zemus. Vieniem patīk cietāki spilveni, citiem — mīkstāki.

Vismīkstākie un visgaisīgākie ir dūnu spilveni. Jo vairāk dūnu un spalvu maisījumā tiek pievienots spalvu, jo spilvens kļūst cietāks. Tādēļ ir svarīgi pārbaudīt, kāda ir dūnu un spalvu attiecība spilvena sastāvā. Piemēram, ražotāja “Merkys” spilvenu dūnu un spalvu attiecība ir šāda: 90 % dūnu / 10 % spalvu, 45 % dūnu / 51 % spalvu u.t.t.

Mīksti ir arī poliestera (sintētiskie) spilveni.

Cietāku spilvenu kategorijā var iekļaut spilvenus ar vilnas pildījumu.

Arī spilvena lielums ir individuāla lieta, tomēr zinātnieki ir konstatējuši, ka ideāls spilvena lielums ir no cilvēka pleciem līdz pakausim, savukārt garumam vajadzētu šo lielumu pārsniegt, lai grozoties galva joprojām būtu uz spilvena. Šādi izmēri ir: 40 x 60 cm, 40 x 80 cm, 50 x 70 cm.

Tā kā spilveni tiek ražoti pēc standarta, tie, kas vēlas īpaši zemu spilvenu, var atvērt spilvena pārvalku un izņemt lieko pildījumu. Šādā veidā pildījumu var arī papildināt, ja spilvens ir pārāk zems.

Ja pēc nakts atpūtas jūtat nepatīkamu smeldzi spranda apvidū, jums var palīdzēt ergonomiskie spilveni — labākais atbalsts guļoša cilvēka galvai un kaklam. Šī veida spilveni ir izstrādāti atbilstoši galvas un kakla daļas proporcijām, tādēļ tie efektīvi samazina spiedienu uz kakla daļu un padara atpūtu patīkamāku.

SAŅEMIET 10EUR ATLAIDI!