+371 204 64446 Mums būs jauki jums palīdzēt! Mēs runājam krieviski un angliski.
Mums būs jauki jums palīdzēt! Mēs runājam krieviski un angliski. +371 204 64446

KĀ IZVEIDOT PERFEKTU GUĻAMISTABU!

To, kādai jāizskatās perfektai guļamistabai, mēs saprotam ļoti dažādi: vieniem šī istaba ir gaismas piepildīta ar lieliskiem skatiem, kas rītos paveras pa logu, citiem- īpaši intīma vieta, kas prasa it sevišķu mājīgumu, kurš sākas no pilnīga privātuma. Lai nu kā, neatņemamas šīs istabas detaļas ir ērtums, mājīgums, iespēja atslābināties un atbrīvoties no visām rūpēm, kas nomāc.

Tātad, jautājums ir pavisam vienkāršs- kā izveidot guļamistabu, kura vienmēr būtu perfekta?

18f63249d436b62bd0b4f290ca17d6ac

 

1. Viena no svarīgākajām lietām guļamistabā- gultas veļa, zem kuras guļam. Tāpēc, ka katru dienu sajūtam tās tekstūru, svaru un citas īpašības, pat pirms laižamies miegā. Tāpēc uz šīm lietām nevajadzētu stipri ietaupīt. Ieteicams izvēlēties labāko- tas ir, augstas kvalitātes izstrādājumus, jo tie izveidos ne vien baudāmu izskatu, bet arī komforta sajūtu. Kvalitatīvi palagi, segas un gultas veļas komplekti ilgi tos lietojot, saglabās tik pat mīksti un patīkami pieskārienam, kā arī krāsas neizbalos- tātad, vienreiz izdarot pareizo lēmumu, nekļūdīsieties un izbaudīsiet vienkāršu, tomēr īpaši patīkamu izsmalcinātību.

 

2. Vai zinājāt, kādas detaļas jūsu guļamistabu padarīs stilīgāku? Vēloties izveidot perfektu guļamistabu, tajā jāienes stilīgas un interesantas detaļas. Stila sajūtu tajā ienesīsiet, ka sāksiet slāņot gultas veļu un gultas pārklājus. Nebaidieties no daudzveidības- šeit derēs ne tikai gultas veļas detaļas, bet arī dažādi, mīksti pledi, spilveni un pārklāji. Tā pat šeit palīdzēs dažādas audumu tekstūras un stila saskaņošana. Vadieties pēc vienkārša noteikuma un nekļūdīsieties- kombinējot dažāda stila un audumu līnijas, svarīgi ieturēt saskanošu krāsu gammu. Tādejādi viss izskatīsies kārtīgi un gaumīgi.

Par spilveniem ir vērts parunāt vairāk! Tie domāti ne tikai gulēšanai, bet arī lieliskam gultas izskatam. Vienkāršam, gaumīgam izskatam varat izmantot divus lielus (king size) un divus mazākus (queen size) spilvenu pārus. Saliekot tos gultas galvgalī, vienu uz otra, tie gluži aicina apsēsties, apgulties un ļauties atpūtai!

 

3. Pirmie soļi, ārā no gultas- paši svarīgākie. No tā taču ir atkarīga viss dienas noskaņojums! Tātad, derētu padomāt par paklāju guļamistabai, kurš patīkami pieskarsies pēdām. Tas var būt mīksts, visu guļamistabas grīdu nosedzošs paklājs vai dabiska auduma paklājiņš blakus gultai. Tas viss tāpēc, lai pirmie rīta soļi būtu ne tikai uz stingra pamata, bet arī sniegtu patīkamas sajūtas.

13ff88eea4f17de419077de106756fc4

 

4. Pacentieties, lai guļamistaba būtu saules gaismas piepildīta. Vislabākais, par guļamistabu izvēlēties tādu istabu, kuras logi vērsti uz austrumu pusi- tādā gadījumā katru rītu jūs apciemos patīkami saules pieskārieni, bet vakarā šo istabu apņems patīkama puskrēsla.

1edbb49a28321d15828745440e8007f3

 

5. Nakts- laiks atpūtai no visa, kas nomāc un ielenc jūs ikdienā. Tas var būt televizors, dators vai mūzdien zvanošais telefons. Tāpēc stikti sakām, ka guļamizstaba- tā nav vieta elektronikai. Šajā istabā izvairieties no elektronikas precēm- datoriem, televizoriem, bet telefonu novietojiet tālāk no sevis, skapītī. Pat maza, mirgojoša gaismiņa var ietekmēt miega kvalitāti, nerunājot par miegu ar visu laiku, mainīgo televizora ekrānu.

 

6. Patīkams apgaismojums, vakarā, pie gultas- lielisks, mājīgumu sniedzošs guļamistabas atribūts. Lasiet, klusībā, grāmatu vai iecienītāko žurnālu, kad istaba viegli apgaismota ar nakts lampiņas palīdzību. Šī var kļūt par pašu iecienītāko un gaidītāko dienas nodarbi!

 

7. Varat neticēt krāsu psiholoģijai bet tā tiešām darbojas! Guļamistabas interjeram vislabāk piestāv maigās un siltās krāsas, tādas, kas nomierinātu un atslābinātu. Grūti atpūsties istabā, kurā ir daudz auksto toņu vai košu krāsu. Tāpēc izvairieties no sarkanās, oranžās, zilās un dzeltenās krāsas. Tās atstājiet tajām istabām, kurās vēlaties radīt enerģisku atmosfēru.

 

8. guļamistabā vajadzētu turēt pēc iespējas mazāk lietu. Šī ir vieta, kur svarīga ir telpas un tīrības sajūta. Tāpēc dažādi dekoratīvie augi un izstrādājumi, kā arī citi no pirmā acu uzmetiena nevainīgi priekšmeti, citās mājas vietās derētu daudz labāk, atstājot guļamistabu tikai jūsu atpūtai. Uzturēt kārtību palīdzēs sienas skapji, kuros vietu atradīs tīra gultasveļa, pledi un citas, retāk izmantojamas lietas.

 

9. Nobeigumam- viens no svarīgākajiem ieteikumiem, ar kuriem dalās Feng shui lietpratēji: kategoriski aizliegts gultas galvgali novietot tieši pie sienas, aiz kuras ir tualete vai vannas istaba. Labākā gultas pozīcija- pa diognāli no durvīm, kad galva ir durvju pusē. Pieaugušo gultai jābūt viegli pieejamai no visām pusēm, tādejādi samazinās iespējamība palikt vienam, bet pusaudža- piestumta pie sienas, lai vieglāk sakoncentrēties mācībām.

 

Tātad, padomājiet, kāda ir jūsu perfektā guļamistaba? Vairāki ieteikumi atmodinās jūsu iztēli, tālāk, svarīgākais ir sākt. Viss pārējais- krāsu gammas, neierasti risinājumi un sapņu guļamistabas interjers izveidosies laikam ejot!

SAŅEMIET 10EUR ATLAIDI!