Maģija veidot omulīgas mājas un patīkamu ikdienu!
Maģija veidot omulīgas mājas un patīkamu ikdienu!

Kā iepirkties?

  1. Kategoriju joslā izvēlieties, kura preču grupa jūs interesē.
  2. Pēc preču kategorijas atvēršanas izvēlieties preces, kas jums labāk patīk. Visu informāciju, izmērus un cenas uzzināsiet, noklikšķinot uz konkrētās preces attēla.
  3. Izvēlieties vēlamos izmērus un nospiediet pogu PIRKT.
  4. Grozs ar izvēlētajām precēm (izvēlēto preču skaits un pirkuma kopsumma) ir redzams lapas augšējā kreisajā malā. Kad grozā ir pievienotas visas preces, nospiediet pogu PIRKT.
  5. Kad esat pievienojis grozā visas vajadzīgās preces, lapas augšējā labajā stūrī nospiediet pogu PIRKT.
  6. Piegādes informācijas lapā ievadiet piegādes datus.
  7. Pēc datu ievadīšanas noklikšķiniet uz TĀLĀK > APMAKSAS VEIDS un atvērtajā logā izvēlieties apmaksas veidu.
  8. Pēc apmaksas veida izvēles noklikšķiniet uz TĀLĀK > APSTIPRINĀŠANA. Atvērtajā logā vēlreiz apstipriniet visu informāciju. Izmantojot pogu MAINĪT pie piegādes informācijas un apmaksas veida, varat koriģēt šo informāciju.
  9. Lai apstiprinātu pasūtījumu, nospiediet PASŪTĪT UN APMAKSĀT. Ja izvēlējāties veikt apmaksu, izmantojot internetbanku vai uz nomaksu, jūs tiksiet novirzīts uz bankas lapu, kurā apstiprināsiet pārskaitījumu. Pēc naudas saņemšanas nekavējoties nosūtīsim pasūtījuma apstiprinājumu uz norādīto e-pasta adresi. Ja izvēlaties veikt apmaksu piegādes vai saņemšanas brīdī, mēs sāksim pasūtījuma apstrādi, kad būsiet nospiedis pogu PASŪTĪT UN APMAKSĀT, un jūs samaksāsiet par pirkumu kurjeram, kas piegādās preces.

 

Vai jums neizdevās veikt pasūtījumu, vai ir kādi citi jautājumi? Lūdzu, sazinieties ar mums pa tālruni +370 650 90903 vai rakstot uz e-pasta adresi info@fejasnams.lv.