• PIETEIKTIES
 • SĪKĀKA INFORMĀCIJA

  Produkta krāsa var nedaudz atšķirties no fotoattēlā redzamās. Produkta aprakstā sniegtajai informācijai ir vispārīgs raksturs un tā var neaptvert visas produkta īpašības.

  • Krāsa: Zils;
  • Materiāls: 100 % kokvilna (katūns);
  • Zīmols: PIP Studio;
  • Dizains: Rakstains;
  • TC: 200;

  Neesi pārliecināts par audumu? Uzraksti mums un atsūtīsim Tev auduma paraugu!

  Šī romantiskā dizaina pamatā ir izsmalcināta sīko pasteļkrāsas ziediņu un lapu apdruka, kas izskatās tā, it kā tās būtu izšūtas. Segas pārvalkā dominē maigas krāsas ar smalkiem krāsu akcentiem. Fonā teksturēta gultasveļas apdruka. Aizmugurē ir stilistisku arku raksts. Luksus klases pārvalks ar krāšņa stila izskatu. Spilvendrānu un segas pārvalka sānu daļās ir oksforda auduma apdare ar plakanām joslām malās akcentētās krāsās. Spilvendrānas priekšpusē un aizmugurē ir atšķirīgs dizains ar sasienamu lentīšu aizdari. Pateicoties šai unikālajai sasienamo lentīšu aizdarei, spilvendrānas, tāpat kā segas pārvalku, var apgriezt otrādi, kas gultai rada jauki saskaņotu un piemeklētu efektu. Šī porolona segas krāsa ne tikai piesaista uzmanību guļamistabā, bet, pateicoties 100 % perkala kokvilnai, ir arī mīksta. Luksus klases auduma faktūra ar 200 TC nozīmē, ka audums saglabās savu krāšņumu ilgāk. Pateicoties īpaši garajam, izvelkamajam atlokam, segas pārvalku var vēl vieglāk uzklāt uz gultas. Vienkārši palieciet to zem matrača. Segas pārvalku var mazgāt līdz 60 grādu temperatūrā un žāvēt veļas žāvētājā. Tāpat pārvalku var gludināt, lai gan tas, pateicoties augstas kvalitātes audumam, nebūt nav nepieciešams. Šī romantiskā dizaina pamatā ir izsmalcināta sīko pasteļkrāsas ziediņu un lapu apdruka, kas izskatās tā, it kā tās būtu izšūtas. Segas pārvalkā dominē maigas krāsas ar smalkiem krāsu akcentiem. Fonā teksturēta gultasveļas apdruka. Aizmugurē ir stilistisku arku raksts. Luksus klases pārvalks ar krāšņa stila izskatu. Spilvendrānu un segas pārvalka sānu daļās ir oksforda auduma apdare ar plakanām joslām malās akcentētās krāsās. Spilvendrānas priekšpusē un aizmugurē ir atšķirīgs dizains ar sasienamu lentīšu aizdari. Pateicoties šai unikālajai sasienamo lentīšu aizdarei, spilvendrānas, tāpat kā segas pārvalku, var apgriezt otrādi, kas gultai rada jauki saskaņotu un piemeklētu efektu. Šī porolona segas krāsa ne tikai piesaista uzmanību guļamistabā, bet, pateicoties 100 % perkala kokvilnai, ir arī patīkami mīksta. Luksus klases auduma faktūra ar 200 TC nozīmē, ka audums saglabās savu krāšņumu ilgāk. Pateicoties īpaši garajam, izvelkamajam atlokam, segas pārvalku var vēl vieglāk uzklāt uz gultas. Vienkārši palieciet to zem matrača. Segas pārvalku var mazgāt līdz 60 grādu temperatūrā un žāvēt veļas žāvētājā. Tāpat pārvalku var gludināt, lai gan tas, pateicoties augstas kvalitātes audumam, nebūt nav nepieciešams.
  „Pip” planētai: „Pip Studio” rūpējas ne tikai par jaunu kolekciju izveidi. Tokijas ziedu un origami koku dizainam „Pip Studio” ir izstrādājis ilgtspējīgu un vairākkārt lietojamu iepakojumu. Soma ir izgatavota no tā paša materiāla, no kura segas pārvalks, un tai ir īsta „Pip” stila apdare. Šo somu var izmantot vēl daudzus gadus. Raugoties uz šo skaisto dizainu, jūs varat ne tikai sapņot, bet arī nedaudz papildināt savu stilu, dodoties iepirkties.

  Vienvietīgajam gultas veļas komplektam (140x200 cm) ir viens 60x70 spilvena pārvalks.

  Divguļamajam gultas veļas komplektam (200x200 cm) ir divi 60x70 spilvena pārvalki.

  Divguļamajam gultas veļas komplektam (200x220 cm) ir divi 60x70 spilvena pārvalki.

  Apkope

  • Mazgāt karstā ūdenī (līdz 60°С)
  • Gludināt vidējā temperatūrā (līdz 150°С)
  • Var žāvēt veļas žāvētājā

  Gultas veļas komplekts Tokyo Blossom Light Blue

  89,95 € - 179,95 €

  Izsūtīsim ar 1 d.d.
  Izvēlieties:
  Segas izmērs:
  Spilvens izmērs:
  Daudzums:
  89,95 €
  Līdz bezmaksas piegādei uz mājām vēl nepieciešams 49,00 €
  Jums ir jautājumi?