• PIETEIKTIES
 • SĪKĀKA INFORMĀCIJA

  Produkta krāsa var nedaudz atšķirties no fotoattēlā redzamās. Produkta aprakstā sniegtajai informācijai ir vispārīgs raksturs un tā var neaptvert visas produkta īpašības.

  • Krāsa: balts, Įvairių spalvų;
  • Materiāls: 100 % kokvilna;
  • Dizains: Rakstains;
  • TC: 144;

  Neesi pārliecināts par audumu? Uzraksti mums un atsūtīsim Tev auduma paraugu!

  Ja jums patīk ziedi, tad šis pavasarīgo ziedu segas pārvalks no „Beddinghouse” šopavasar būs obligāta sastāvdaļa jūsu guļamistabā. Dažādi ziedi dzeltenā, purpursarkanā, rozā un zaļā krāsā sajaucas uz balta strukturēta fona. Šis segas pārvalks noteikti būs pievilcīgs papildinājums jūsu guļamistabai. Segas pārvalks ir izgatavots no 100 % kokvilnas, pavedienu skaits: 144. Kokvilna ir dabīgs, elpojošs produkts, kas labi uzsūc mitrumu. Segas pārvalku var mazgāt līdz 60 grādu temperatūrā, žāvēt veļas žāvētājā un gludināt. Tieši tāpēc „Beddinghouse” ir „Better Cotton Initiative” programmas, kuras mērķis ir uzlabot kokvilnas audzēšanu visā pasaulē, daļa. Ja jums patīk ziedi, tad šis pavasarīgo ziedu segas pārvalks no „Beddinghouse” šopavasar būs obligāta sastāvdaļa jūsu guļamistabā. Dažādi ziedi dzeltenā, purpursarkanā, rozā un zaļā krāsā sajaucas uz balta strukturēta fona. Šis segas pārvalks noteikti būs pievilcīgs papildinājums jūsu guļamistabai.
  Segas pārvalks ir izgatavots no 100 % kokvilnas, pavedienu skaits: 144. Kokvilna ir dabīgs, elpojošs produkts, kas labi uzsūc mitrumu. Segas pārvalku var mazgāt līdz 60 grādu temperatūrā, žāvēt veļas žāvētājā un gludināt. Tieši tāpēc „Beddinghouse” ir „Better Cotton Initiative” programmas, kuras mērķis ir uzlabot kokvilnas audzēšanu visā pasaulē, daļa.

  Vienvietīgajam gultas veļas komplektam (140x200 cm) ir viens spilvena pārvalks.

  Divguļamajam gultas veļas komplektam (200x200 cm) ir divi spilvena pārvalki.

  Apkope

  • Mazgāt karstā ūdenī (līdz 60°С)
  • Gludināt vidējā temperatūrā (līdz 150°С)
  • Var žāvēt veļas žāvētājā

  55,96 € - 63,96 €

  69,95 € - 79,95 €
  -20%

  Spring Flowers Natural Gultas veļas komplekts

  Izsūtīsim ar 1 d.d.
  Izvēlieties:
  Segas izmērs:
  Spilvens izmērs:
  Daudzums:
  55,96 €
  69,95 €
  Līdz bezmaksas piegādei uz mājām vēl nepieciešams 69,00 €
  Jums ir jautājumi?

  Pircēji, kas iegādājās šo produktu, iegādājās arī