SĪKĀKA INFORMĀCIJA

Produkta krāsa var nedaudz atšķirties no fotoattēlā redzamās. Produkta aprakstā sniegtajai informācijai ir vispārīgs raksturs un tā var neaptvert visas produkta īpašības.

  • Papildinformācija: Izgatavots Lietuvā;
  • Zīmols: LONAS HOME;
  • Dizains: Divpusējs;

Šie pārvalki bērniem izgatavoti tikai no mīksta kokvilnas satīna, tāpēc tie nekairinās ādu un pavadīs mazos līdz mīkstam sapņu mākonim. Ķemmētas garās šķiedras, kuru pamatā ir augsta kvalitāte, nodrošinās, lai pārvalki izturētu visas spēles ar segu, spilveniem un lēkāšanu uz gultas. Mēs esam droši – šāda gultas veļa sniegs vairāk komforta un jūsu bērns pamodīsies labi atpūties.

100% PREMIUM kokvilnas satīns

Ēģiptes kokvilna pasaulē ir atzīta par labāko garo šķiedru kokvilnu. Greznā Kid kolekcijas satīna gultas veļa, austa un sašūta no 100% PREMIUM kokvilnas, ir apbrīnojami augstā kvalitātē. PREMIUM klases satīns, pat ļoti plāns un mīksts, tas ir ārkārtīgi blīvs, tāpēc kalpo gadu gadiem.

100% PREMIUM kokvilnas satīnu auduši meistari Itālijā, bet Kid kolekcija radīta un sašūta Lietuvā.

Auduma blīvums – TC300

Ilgstoši noturīgas krāsas

Kokvilnas satīns, neskatoties uz tā vieglumu, pateicoties īpašas dzijas sagatavošanai un aušanas tehnoloģijām, ir ļoti stingrs, ilggadīgs un viens no visizturīgākajiem pret izbalēšanu audumiem. Šim audumam tiek izvēlēta tikai augstas klases krāsošana, kas ir izturīga pret izbalēšanu, tāpēc audums saglabā bagātīgu krāsu toni pat pēc atkārtotas mazgāšanas.

Spīdīgi un maigi

Šie gultasveļas pārvalki izgatavoti no 100% kokvilnas satīna auduma, kas papildus tiek apstrādāti “butter finishing” (“sviesta” apstrāde) tehnoloģijā. Minētā tehnoloģija produktiem sniedz kārdinošu mirdzumu un vilinošu maigumu.  

Rāvējslēdzējs

Vieglākai segas ievilkšanai un novilkšanai iešūts rāvējslēdzējs, kļūst gandrīz neredzams. Tā krāsa ir identiska gultasveļas krāsai, tāpēc jūs to pat nepamanīsit gan guļot, gan uzklājot gultu.

Komplektācija

100x140 gultas veļas komplektā ietilpst segas pārvalks 100x140 un 1 spilvendrāna 40x60.

140x200 gultas veļas komplektā ietilpst segas pārvalks 140x200 un 1 spilvendrāna 50x70.

 

Gultas veļas komplekts Kid MINT

49,00 € - 79,00 €

Piegāde 3 d.d.
Izvēlieties:
Segas izmērs:
Daudzums:
49,00 €
Līdz bezmaksas piegādei uz mājām vēl nepieciešams 49,00 €
Jums ir jautājumi?
Pircēji, kas iegādājās šo produktu, iegādājās arī