+371 204 64446 Mums būs jauki jums palīdzēt! Mēs runājam krieviski un angliski.
Mums būs jauki jums palīdzēt! Mēs runājam krieviski un angliski. +371 204 64446

Gultas piederumi

SEGAS

Vai nebūtu lieliski, ja, tikko ieritinoties mīkstā un gaisīgā segā, uzreiz izgaistu rūpes un nogurums, bet pamostoties jūs justos lieliski atpūties un mundrs? Piedāvājam augstas kvalitātes dabisku šķiedru segas veselīgam miegam: vilnas, dūnu un kokvilnas segas. Cilvēkiem ar alerģiju piedāvājam sintētisko materiālu un antialerģiskās segas.

antklodes-LV-NAUJAS


SPILVENI

Miega speciālisti iesaka iegādāties jaunu spilvenu ik pēc 12–18 mēnešiem. Pareiza spilvena izvēle ir īpaši svarīga labam miegam. “Fejas nams“ plašā izvēlē piedāvā dabisku un sintētisku materiālu spilvenus.

pagalves-LV-NAUJAS


GULTAS VEĻAS KOMPLEKTI

“Fejas nams” — lielākais gultas veļas komplektu salons internetā! Lai guļamistaba būtu vēl mājīgāka un vienmēr būtu patīkami tajā atgriezties pēc dienas darbiem, radiet savu interjeru, izmantojot audumus, rakstus un krāsas, kas jums visvairāk patīk.

patalyne-LV-NAUJAS


PALAGI

Lai miegs būtu kvalitatīvs, īpaši svarīgi ir tas, uz kā mēs guļam. Augstas kvalitātes palagi no dabiskām šķiedrām garantē komfortu miega laikā.

paklodes-LV-NAUJAS


VILNAS PALAGI

Vilna rada veselīgu klimatu kvalitatīvam miegam, kā arī līdzsvaro un saglabā ķermeņa siltumu. Ir pierādīts, ka dabiskā vilna mazina sāpes un iekaisumu, kā arī stiprina organismu. Palagi no dabiskās aitas, merīnaitas un kamieļa vilnas ne tikai aizsargā matraci, bet arī garantē mierīgu miegu.

ciuzineliai-LV-NAUJAS


GULTAS PĀRKLĀJI

Guļamistaba noteikti ir pati personīgākā vieta mājās, kurā mēs relaksējamies un atpūšamies. Tā ir omulīgākā vieta mājoklī. Padariet savu guļamistabu krāsaināku un elegantāku ar grezniem un rakstainiem gultas pārklājiem.

lovatieses-LV-NAUJAS


BĒRNU SEGAS

Piedāvājam augstas kvalitātes segas veselīgam, pilnvērtīgam, kvalitatīvam un mierīgam mazuļa miegam. Bērnu sedziņas ir mīkstas, maigas, gaisīgas un siltas.

vaikiskos antklodes-LV-NAUJAS


BĒRNU SPILVENI

Piedāvājam spilvenus veselīgam un saldam mazuļa miegam. Guļot uz augstas kvalitātes spilvena, bērns varēs pilnībā atbrīvoties un iegrimt krāsainā sapņu pasaulē.

vaikiskos pagalves-LV-NAUJAS


BĒRNU GULTAS VEĻA

Mazuļu un bērnu dzīvē miegam ir liela loma. Tieši tāpēc, sapņus krāsainākus un miegu saldāku padarīs maigas kokvilnas vai izturīga satīna gultas veļas komplekti. Kopā ar iemīļotajiem varoņiem bērnu guļamistaba pārvērtīsies par patīkamiem mirkļiem piepildītu vietu!

vaikiska patalyne-LV-NAUJAS


BĒRNU PALAGI

Piedāvājam jaukus un ērtus paladziņus bērnu gultiņām. Šeit atradīsiet vienkrāsainus un ar iemīļotajiem varoņiem rotātus palagus. Lai saldi sapņi!

vaikiskos paklodes-LV-NAUJAS


PLEDI

Satinieties mīkstā dabiskas vilnas pledā un baudiet izbraukumu dabā vai jauku vakaru mājās vai uz terases. Parūpējieties, lai vēss laiks jums nebūtu šķērslis.

pledai-LV-NAUJAS


 

 

SAŅEMIET 10EUR ATLAIDI!