SĪKĀKA INFORMĀCIJA

Produkta krāsa var nedaudz atšķirties no fotoattēlā redzamās. Produkta aprakstā sniegtajai informācijai ir vispārīgs raksturs un tā var neaptvert visas produkta īpašības.

  • Materiāls: 55% Lyocell Tencel / 45% kokvilna;
  • Zīmols: CITS, COMCO;
  • Pildviela: 50% lins / 35% kokvilna, 15% poliesters;
  • Siltums: 3;

Grezna, izgatavota no īpašiem, dabiskiem materiāliem - sega nodrošinās patīkamu un kvalitatīvu miegu!

Tencela augums iezīmējas ar īpaši augstu termoregulāciju – tas sniegs jūs vēsuma sajūtu vasarā, savukārt ziemā sildīs. Palīkams pieskārienam – nelīp pie ādas un nesviedrē. Maigs - nekairina: piemērots arī zīdaiņa ādai.
Šis, ekoloģiskais audums iegūstams no koksnes, tāpēc ir īpaši higiēnisks. Tajā neieviešas putekļu ērcītes un neuzkrājas baktērijas, šī iemesla dēļ ir piemērots alerģiskiem cilvēkiem. Izturīgs, vienkārši kopjams un ātri žūstošs.

Lina audums jau izsenis tiek augti vērtēts, jo tas iezīmējas ar antialerģiskām īpašībām, kā arī ļoti labi laiž cauri gaisu, ļaujot ādai elpot. Karstās dienās tas patīkami atvēsina, savukārt aukstās - silda. Lina audums var uzsūkt līdz pat 20% no sava svara. Audums ir vienkārši kopjams un ātri žūst.

Šie augstvērtīgie materiāli kombinējami ar kokvilnu, lai tie kalpotu vēl ilgāk un samazinātos saraušanās iespēja. Pildījuma sastāvā ir 15% poliestera, lai sega būtu vēl mīkstāka un gaisīgāka.

300g/m2

Apkope

  • Sausas valymas (P)
  • Vēdināt

Grezna tencela sega ar lina pildījumu

45,90 € - 69,90 €

Piegāde 15 d.d.
Izvēlieties:
Segas izmērs:
Daudzums:
69,90 €
Līdz bezmaksas piegādei uz mājām vēl nepieciešams 49,00 €
Jums ir jautājumi?
Pircēji, kas iegādājās šo produktu, iegādājās arī