SĪKĀKA INFORMĀCIJA

Produkta krāsa var nedaudz atšķirties no fotoattēlā redzamās. Produkta aprakstā sniegtajai informācijai ir vispārīgs raksturs un tā var neaptvert visas produkta īpašības.

  • Materiāls: 100 % kokvilna;
  • Papildinformācija: Izgatavots Beļģijā;
  • Zīmols: CITS;

Pūkainais un biezais dvielis, kas lieliski absorbē mitrumu, ir ideāli piemērots, lai mājīgi ietītos pēc vannas.

Neticamu mīkstumu nodrošina ķemmētā Ēģiptes kokvilna, kas ir ārkārtīgi ūdeni absorbējoša, bet pasteļtoņu un zemes toņu kolekcijas krāsas vannas istabā rada smalku skaistumu un dabiskuma sajūtu. Dvielim greznumu piešķir tādas pašas krāsas mežģīnes un liela blīvuma (540 g/m2!) audums.

Izstrādājuma galvenās īpašības: 100 % dabīgs kokvilnas audums, neparasts mīkstums, mājīgas un viegli pieskaņojamas krāsas.

Par Casilin ROYAL TOUCH kolekciju

Casilin ir augstas kvalitātes un modernu krāsu dvieļi mūsdienīgai vannas istabai. Ekskluzīvais dizains dod iespēju izveidot savu vannas istabas stilu. ROYAL TOUCH vannas dvieļu līniju raksturo izcila kvalitāte un plašs krāsu diapazons.

Kolekcija izgatavota no 100 % dabīgas kokvilnas, kas ir īpaši ūdeni absorbējoša, izturīga, neizraisa alerģiju un nekairina ādu. Šie dvieļi ir ļoti viegli kopjami – tos var mazgāt augstā temperatūrā, žāvēt un gludināt.

ROYAL TOUCH ir dvieļi, kurus vēlēsieties katru dienu atrast savā vannas istabā!

Dvielis ROYAL IVORY TOUCH

44,00 €

Piegāde 3 d.d.
Izvēlieties:
Dvieļa izmērs:
Daudzums:
44,00 €
Līdz bezmaksas piegādei uz mājām vēl nepieciešams 49,00 €
Jums ir jautājumi?