Maģija veidot omulīgas mājas un patīkamu ikdienu!
Maģija veidot omulīgas mājas un patīkamu ikdienu!

Digitālā druka

12931151_1813765418855859_7868826841340925636_n

 

 

TÙ TÙ – preču zīme sevī ietver jauneklīgu, aizrautīgu, īpašu enerģiju un radošumu, kurš maģiskā veidā pārceļams uz auduma. Tā rezultātā dzimst jaukākās un patīkamākās lietas mājām un brīvajam laikam!

TÙ TÙ veido omulīgas mājas ņemot talkā digitālās apdrukas dekoratīvos spilvenus un ikdienas lietošanai paredzētās krāsainās un izdomu raisošās plecu somas. Katrs izstrādājums tiek ražots atsevišķi, ieliekot tajā sirds siltumu. Tieši tāpēc šie produkti ir īpaši mīļi, krāsaini un draiski.

Smelies TÙ TÙ enerģiju arī TU!

Izstrādājumiem izmantota augstas kvalitātes digitālā apdruka, tāpē tie nezaudē krāsu, neizbalē un tos varat mazgāt augstā temperatūrā.

tarpas

IEPIRKUMU UN BRĪVĀ LAIKA SOMAS

4

Mēs mīlam dabu un mums tā ļoti rūp. Sargājam un aizsargājam. Tieši tāpēc izstiepjam roku ekoloģiskām un dabiskām, vairākkārt lietojamām, īpaši stingra auduma somām ikdienas pirkumiem un brīvajam laikam.

DEKORATĪVĀS SPILVENDRĀNAS

6

Stilīgu dizainu, jautri dekoratīvie TÙ TÙ spilventiņi – īsts prieka un draiskulības kokteilis Tavās mājās! Izveido īpašu un stilīgu māju vidi!

PLUDMALES SOMAS

3

Skaistums, praktiskums, stils – visi šie komponenti savietojas, digitālās drukas TÙ TÙ  pludmales somā! Šīs somas ir neaizvietojama lieta ceļojot pie jūras vai ezera! Izvēlies sev vai iepriecini draudzeni, mammu vai māsu – jo šīs somas kalpos kā lieliska dāvana 🙂

PRIEKŠAUTI

 5

Mājas nav iedomājamas bez virtuves, savukārt virtuve bez… PRIEKŠAUTA! :TÙ TÙ Jūs iepazīstina ar lieliskiem virtuves palīgiem – digitālās drukas priekšauti. Īpaši vienkārša kopšana un izturīgs audums, tāpēc par šo izstrādājumu varēsiet priecāties ilgi jo ilgi.

BRĪVĀ LAIKA KLEITAS

2

Sezonas karstākais jaunums ir klāt! Izsmalcināta samta auduma TÙ TÙ kleita – tunika. Ikdienai piedos rozīnīti. Kleita izgreznota ar unikālu, digitālās drukas attēlu. Samta audums piedot īpašu izsmalcinātību.

KREKLIŅI

1

Krekliņš – ērts un praktisks apģērba gabals! Ja praktiskums un ērtības caurvijas ar stilīgām detaļām – tā ir fantastiska kombinācija :)