+371 204 64446 Mums būs jauki jums palīdzēt! Mēs runājam krieviski un angliski.
Mums būs jauki jums palīdzēt! Mēs runājam krieviski un angliski. +371 204 64446
fejos uzrasai-kategorija1-LV

Dāvanu idejas!

Tuvojoties skaistākajiem gada svētkiem, arvien vairāk padomājam par dāvanām. Kā šogad iepriecināt mammu, sievu, māsu vai vecmāmiņu? Jā, mēs zinām, kā tas reizēm var nogurdināt un pat aizēnot priecīgo svētku gaidīšanu. Bet uztraukties nav vērts, jo Fejas steidzas jums palīgā, ar labākajām dāvanu idejām!

Dāvanu idejas VIŅAI:

Romantika, maigums, skaistums – lieliskākie vārdi, kas raksturo sievietes dāvanu. Taču, kā tos ietilpināt vienā dāvanā? Lieliska ideja ir iepriecināt sievieti ar dāvanu komplektu. Tādēļ pieliksim roku viņu skaistumam un labai pašsajūtai!

1. copy

Dāvanu idejas VIŅAM:

Dāvanas vīriešiem atgādinās, kādi viņi mums ir dārgi un mīļi. Un „Ziemassvētku vecītis” vairāk par visu vēlas redzēt sirsnīgu smaidu. Tāpēc mēs piedāvājam dāvināt dāvanas, uz kurām paskatoties īpašnieks katru reizi plati pasmaidīs.

2. copy

Dāvanu idejas mammai:

Visbiežāk mūsu mammas ir īstas strādnieces, kuras pastāvīgi kopj katru mājas kaktiņu, lai tikai tas būtu mājīgāks un siltāks mums visiem. Pārsteigsim savas mammas ar praktiskām un patīkamām dāvanām.

Dāvanu idejas tētim:

Bieži vien taču liekas, ka visgrūtāk dāvanu ir izvēlēties tētim, vai ne? Mūsu mīļotie tēvi, visa meistari, jo visu paši izdara un atrod, tad ko dāvināt?? Mums ir brīnišķīgas dāvanas arī viņiem:

Dāvanu idejas māsai:

Bērnībā Ziemassvētkos steidzāties pie Ziemassvētku eglītes, kas kādu dāvanu saņems šogad? Bet tagad pašam nākas pastrādāt par Ziemassvētku vecīti un iepriecināt māsiņu. Lūk, dažas idejas, kā pārsteigt pašu labāko māsu:

5 copy

Dāvanu idejas brālim:

Brāli taču iepriecināt ir īpaši viegli – kilograms ar mandarīniem un veiksme garantēta. Un tā patiešām ir taisnība, bet, ja izlemsiet pie mandarīniem pielikt kaut ko vairāk, ir ticams, ka brālis priecāsies vēl vairāk!

6 copy

Dāvanu idejas vecvecākiem:

Mīļie vecvecāki, vienmēr tādi mīloši un gaidoši. Cik labi un silti ir viņu mājās. Vecmāmiņa vienmēr steidzas mūs pacienāt ar saviem gardākajiem šedevriem, bet vectēvs pamācīt to, ko vēl nezinājām. Un mēs viņus pārsteigsim ar siltām un jaukām dāvanām:

7 copy

Dāvanu idejas bērniem:

Mūsu mazie brīnumi visticamāk visvairāk no visiem gaida un priecājas par neatkārtojamo Ziemassvētku rītu. Varbūt nedaudz arī satraucas – vai saņēma Ziemassvētku vecītis manu vēstuli?? Un vai biju pietiekami labs šogad? Un vienmēr sirsniņa nomierinās, ieraugot pašas kārojamākās dāvanas zem Ziemassvētku eglītes! Tādēļ Fejas vēlas piedalīties bērnu smaidu radīšanā un piedāvāt jaukum jauku dāvanu mazākajiem idejas 🙂

8 copy

 

 

Pēc kā smaržo mājīgs nams?

Vārdos neaprakstāma un neizskaidrojama- visticamāk tāda sajūta apņem katru, pat labākos rakstniekus, vēloties pastāstīt ko tādu, kas izraisījis patīkamas atmiņas, kuras atnesušas skaistu atmiņu buķeti. Tā vien gribās izmantot visinteresantākos vārdu savienojumus, lai iedzīvinātu to, kas nesen bijis tik tuvu, ar roku aizsniedzams.

Vai smaržas jūs tā noskaņo?

No pilsētas konditorijas virmojošā smarža, visticamāk ne vienam vien atgādina par vasarām, pavadītām pie vecvecākiem un vecmammas pīrādziņiem. Sajūtot mandarīnu smaržu, vairākums no mums to asociē ar gada lielākajiem svētkiem un patīkamiem brīžiem, aukstos ziemas vakaros. Aromāti sniedz mirkļiem īpašu noskaņu, bet atmiņām garšu, tātad viens no labākajiem veidiem, kā savas mājas padarīt īpašas un mājīgas- izmantojot dažādus aromātus.

img_0629

Mājas videi ir jāiedvesmo un jāizstaro mājīgums. Pirmā lieta, kas satiek ciemiņus- smaržas, tātad, ja mājās visu laiku būs neatkārtojama smarža, tad tā vien gribēsies tur atgriezties.

Izveidot mājīguma sajūtu mājās var izmantojot ēteriskās eļļas. Tās piepilda Jūsu mājas ar patīkamu aromātu un pozitīvi ietekmē Jūsu noskaņojumu. Patīkamas smaržas mājās, sniedz enerģiju, paceļ garastāvokli, vai gluži otrādi- nomierina un noskaņo atpūtai. Tāpēc piedāvājam izmēģināt smaržu terapiju dažādās mājas vietās. Sākot no viesistabas, beidzot ar vannas istabu. Sajūtiet savas mājas no jauna!

shutterstock_161311307

Viesistaba

Tā ir viena no galvenajām, svarīgākajām istabām mājās: šeit atpūšamies, satiekamies ar ģimeni, draugiem, rīkojam dažādas pasēdēšanas. Bieži šī istaba ir dzīvīgākā un piepildīta čalu un smaidu. Tāpēc viesistabā valdošais aromāts ir ļoti svarīgs. Vēloties izveidot patīkamu atmosfēru šajā ģimenes istabā, izmantojiet citrusa aromātus, bergamotes vai egļu smaržas un to maisījumus. Pierādīts, ka šīs smaržas rada mājīgu un patīkamu atmosfēru, kas uzlabo vecāku un bērnu attiecības!

Ja meklējat kādu īpašu aromātu savām mājām, varat to izveidot paši.

Tam vajadzēs:

4 pilītes kanēļa ēteriskās eļļas;

1 pilīti eikalipta ēteriskās eļļas;

2 pilītes laima ēteriskās eļļas;

Samaisiet šīs smaržas un sajutīsiet kā jūsu istaba piepildās ar patīkamu, atmiņā paliekošu aromātu!

d6b659182c030b760235d030d4d82426

Virtuve

Virtuvē esošās smaržas ir ar visbagātāko stāstu: tās gluži atklāj visu par mājās dzīvojošo saimnieci. Ja nama saimniece iecienījusi saldus pīrāgus un citus aromātiskus izstrādājumus, visticamāk, ka virtuvē visbiežāk būs sajūtams ābolu pīrāga vai šokolādes kēksa aromāts. Lai kā arī nebūtu, visatbilstošākā smarža virtuvei ir maizes, kafijas vai augļu: tie piesaista, veicina apetīti un noskaņo patīkamām, garšīgām sarunām! Vēloties izveidot patiesi patīkamu virtuves atmosfēru, vajadzētu izmantot piparmētru lapiņas, melisu, krustnagliņas vai bazilika aromātu (piparmētru aromāts izdalās pa visu virtuvi, ja šī auga lapiņas paturēsiet cepeškrāsnī brīdī kad kaut ko cepat!)

Ja jūsu virtuvi apciemojis nepatīkams zivju aromāts vai neizdevies cepetis liek par sevi manīt, šos aromātus varat nomākt ar 5 pilieniem krustnagliņu ēteriskās eļļas kombinācijā ar 2 pilieniem laima eļļas.

Untitled-1

Guļamistaba

Guļamistaba- tā ir atpūtas un miera oāze, tāpēc guļamistabā vajadzētu izvairīties no asām smaržām, stipriem aromātiem. Pašas atbilstošākās smaržas guļamistabai ir lavandas un rožu. Rožu krūmu smarža, enerģētiski iztīra mājas un apsargā no svešas un negatīvas enerģijas. Mājokļa guļamistabai izvēlieties rožu aromātus, ja vēlaties atbrīvoties no negatīvām domām, kuras neļauj jums atslābināties.

Viegls ābolu aromāts, vaniļa un kadiķu aromāts- šie dabiskie aromāti nomierina un atslābina. Ja jums ir grūtības ar aizmigšanu, uzpiliniet pāris pilītes kadiķa ēteriskās ēļļas uz delnas, pamasējiet un ieelpojiet- viegli un ātri jūs apņems miers un dziļš miegs!

735000e7cc7423b0c3396954b75b8d61

Vannas istaba

Vannas istabā esošais aromāts, visbiežāk ir atkarīgs no tā, kādus mazgāšanas un ķermeņa kopšanas līdzekļus lietojat. Tomēr, ja izvēlaties ķermeņa kopšanas līdzekļus bez smaržas, vannas istabu varēsiet piepildīt ar ciedru aromātu, rozmarīnu, citronu vai bergamotes aromātiem. Tomēr, ja vēlaties pēc smagas darba dienas atslābināties siltā vannā, neaizmirstiet par lavandas, rožu, jasmīnu vai tējas koka ēteriskajām eļļām. Izveidojiet harmonijas un miera oāzi savā mājoklī.

d095254102c5021c1d784a6796355b62

Dabiskas smaržas

Laiks atgriezties pie dabiskām vērtībām- dabas piedāvātie aromāti sniegs jūsu mājām neatkārtojamību. Vienkāršākais veids kā piešķirt mājām īpašu smaržu, vai nomākt citus aromātus- paskatīties uz to, kas aug piemājas dārzā vai uz jūsu palodzes. Izmantojiet vienkāršus produktus, kurus vienkārši iegādāties veikalā, kā arī tos, kuri ir bieži palīgmateriāli ikdienas maltīšu pagatavošanā. Tieši tā mājās radīsies lieliska garšas un smaržas kombinācija.

Natuurlijke-aroma-s-als-huisparfum.1433190288-van-Picasso_0HSUNNR

Sajauciet vēlamos smaržu komponentus un lēnām pavāriet tos ūdenī vai saliekot trauciņos, aplejiet ar karstu ūdeni. Mājās, ļoti ātri uzvirmos lielisks aromāts, kuru ļoti vienkārši varēsiet papildināt vai izmainīt, kā vēlaties! Iedvesmai un veiksmīgam sākumam- dažas dabiskas un vienkāršas mājas aromātu receptes:

  • Citronu miziņas, timiāna zariņi, dažas piles piparmētru un vaniļas ekstrakta. Izklausās vienkārši, tomēr pāris pilieni piparmētru ekstrakta šo aromātu padarīs neaizmirstamu!
  • Apelsīnu miziņas, samaisītas ar kanēļa standziņām un krustnagliņu gredzentiņiem. Lieliska smarža, kurai nav vajadzīgs iemesls- citrusu augļu aromāts ilgi saglabājas, bet kanēļa un krustnagliņu maisījums atgādina tik ļoti gaidāmos svētkus. Šāds aromātu kopums patiks jums un jūsu viesiem!
  • Citronu miziņas, svaiga rozmarīna zariņi un dažas pilītes vaniļas ekstrakta. Trīs, pēc pirmā acu uzmetiena dažādi, bet lieliski saderīgi un lielisku atmosfēru, svaiguma sajūtu sniedzoši aromāti, iekaros jūsu mājas!
  • Apelsīnu miziņas, ingvera šķēlītes (svaigas vai žāvētas) un mandeļu ekstrakts. Garšīga un aromātiska kombinācija jūsu mājām. Maigais mandeļu aromāts, sajaucies ar ingvera svaigumu, izveido īpašu sajūtu. Lai nu kā, reti kur sajutīsiet mandeļu un ingvera smaržu kombināciju. Ekskluzivitāte garantēta!

Šāda mājas aromatizēšana ir pavisam lēta un patīkama. Dažādu smaržu maisījumus varat pagatavot un turēt tos ledusskapī vai kamerā, kamēr tos ievajadzēsies. Derētu zināt, ja dažādus aromātu maisījumus liekat caurspīdīgos traukos, tie lieliski izrotās jūsu mājas. Svarīgākais- jūsu iztēle!

Mājīgums sākas ar pirmajiem soļiem, spertiem mājās, kad jūs apņem kaut kas tuvs un atpazīstams- tas notiek negaidīti, tomēr patīkami pārsteidz un formē mūsu domas. Vienmēr taču ir patīkami atgriezties tur, kur ik mirklis mums atgādina par ko patīkamu, bet acis tā vien priecē apkārtne, kas izraisa smaidu- tieši tādiem jābūt aromātiem- kas atgādina par lietām, kuras tuvas un svarīgas. Izveidojam mājās tikai patīkamas atmiņas un par tām atgādinošus aromātus!

3 lielākās gultas veļas kopšanas kļūdas

Veidojot savu atpūtas oāzi, pastāvīgi meklējam gultas veļu, kura ir pieskārienam patīkama, izturīga, krāsu ziņā saskaņota ar interjeru, un, atrodot sev vispiemērotāko, ceram, ka tā kalpos un iepriecinās ilgi. Lai tā arī būtu, vispusīgi pastāstīsim par visbiežākajām gultas veļas kopšanas kļūdām, kuras saīsina pat viskvalitatīvākā auduma ilgmūžību, kā arī kliedēsim sabiedrībā izplatītus mītus.

57cac4878656a7e9a178ec6100b2e330

 

» lasīt vairāk «

2017. GADA DEKORĒŠANAS TENDENCES

Atskatoties uz pagājušā gada dekorāciju tendencēm, varam secināt, ka tās bija iespaidīgas – sākot no austiem sienu dekoriem un beidzot ar skandināvu stilā iekārtotu interjeru. 2017. gads jau ieskrējies, kas vedina uz domas, ka arī Jūsu galvas ir pilnas ar domām par mājas interjera atjaunošanu. Tieši tāpēc vērts aplūkot populārākās un spilgtākās šī gada dekorēšanas tendences, kas pavisam noteikti iedvesmos Jūs un papildinās jūsmājās.

» lasīt vairāk «

IEPAZĪSTIES – ZĪDS

Mums katram ir savi iecienītākie materiāli, kurus labprāt ieaicinām savā guļamistabā. Vieni izvēlas vienkāršus kokvilnas izstrādājumus, citi satīnu, un vēl daži – zīdu. Vai zinājāt, ka zīds ir viens no izturīgākajiem materiāliem, dabiskajām šķiedrām? Šis un citi interesanti fakti atrodami šajā ierakstā!

 

IMG_6081

» lasīt vairāk «

Kādu segu izvēlēties? I daļa

Nav noslēpums, ka kvalitatīvs miegs – īpaši svarīgs faktors, ja vēlamies labi justies un dienu pavadīt produktivitātes zīmē. Kādi ir labas atpūtas formulas galvenie komponenti? Izvēdināta guļamistaba, tīra gultasveļa, ērts spilvens un… sega! 😉 Šoreiz aplūkosim trīz veidu segas. To pozitīvās īpašības un protams, pameklēsim arī kādu mīnusiņu.

 

IMG_6368

» lasīt vairāk «

Kā rūpēties par “Le Puf” pufu?

Sveiki! Esmu ērts, mīksts un tieši tev domāts pufs. Vai zināji, ka mani radīja mīļas rociņas, kuras mani uztamborēja, piešķīra man dzīvotspēju, kā arī uzdevumu – rūpēties par tevi. Es ne tikai piešķiršu tavām mājām omulību, bet būšu patiesi praktisks. Pavisam vienkārši iederēšos jebkurā istabā un mani varēsiet kombinēt ar citiem interjera priekšmetiem. Rūpēšos par tavām ērtībām – absolu! 🙂

 

straipsnis

 

» lasīt vairāk «

APGAISMOJUMS UN TENDENCES

Apgaismojumam un gaismas ķermeņiem ir liela nozīme. Neatkarīgi no tā, vai runājam par mājām vai par biroja telpām, pareiza gaismas ķermeņu izvēle ir viens no produktīvas, patīkamas atmosfēras izveidošanas priekšnosacījumiem. Šoreiz parunāsim par galvenajām funkcijām, tendencēm un paskatīsimies, ko varat atrast “Fejas Nama” piedāvājumā.

 

home-lighting-h1

 

» lasīt vairāk «

ALERGĒNI – KO IESĀKT?

Mūdienās, arvien biežāk sastopami cilvēki ar dažādām alerģijām. Vairākums no viņiem sirgst ar alerģiju jau no bērnības, daži – pavisam negaidīti sajūt pirmos simtomus.
Šī ir vieta kur es, labā Feja, steidzos palīdzēt – īsi pastāstīšu par pamata alergēniem un padalīšos ieteikumos, kā neļaut alerģijām sabojāt garastāvokli. 🙂

» lasīt vairāk «

Lapa: 1 2 3
DĀVANA