Maģija veidot omulīgas mājas un patīkamu ikdienu!
Maģija veidot omulīgas mājas un patīkamu ikdienu!
fejos uzrasai-kategorija1-LV

INTERJERA IDEJAS

Pēdējā laikā, “Fejas Namā” īpašu uzmanību pievēršam visdažādākajām interjera kombinācijām. Meklējam saderīgus toņus, rakstus, faktūras un materiālus. Jāsaka, ka šis process ir patiesi aizraujošs. Piedāvājam ieskatīties dažās kombinācijās 😉 Redzēsiet idejas bērnistabai, viesistabai un vannas istabai. Ļaujieties fantāzijas lidojumam!

1) Bērnistaba – Šokolādes un karameļu toņi.

1. Ietilpīgs lietu groziņš ar atlokāmām maliņām – lietu groziņš BISCUIT.

2. Šujams gultas veļas komplekts CHOCO MIRAGE.

38

» lasīt vairāk «

Teltis – ne tikai bērniem!

Vasara ir īstais laiks, kad varam nodoties fantāzijas lidojumiem un doties tālu, tālu… Mēs, pieaugušie nereti rotaļājamies kopā ar savām mazajām atvasēm. Tas liek mums aizmirst par stresu darbā un dažādām nedienām. Atklāsim Jums noslēpumu – bērnu teltis ir lieliska lieta, ko izmantot rotaļām mājās vai pie dabas krūts 🙂

 

IMG_0690

 

» lasīt vairāk «

TRAUKI, KURI PRIECĒ

Mēs savu ikdienu nevaram iedomāties bez tik praktiskām un vajadzīgām lietām, kā – skaistiem traukiem. Tieši tā! Trauki ir virtuves pērles. Izsmalcināti, lakoniski, vecmāmiņas mantojums vai kristāla meistardarbi. Fejas, savā virtuvē un ikdienā traukiem piešķir jaunas funkcijas 😉

 

KATEGORIJAI3 » lasīt vairāk «

GALDA PALIKTNĪŠI – KO UZ TIEM LIKT?

Jāatzīst, ka mēs, “Fejas Nama” iemītnieces esam diezgan pedantiskas būtnes. Īpaši labi to var novērot brīžos, kad pie mums norisinās svinības vai vienkāršas pasēdēšanas. Galdu servējam ar skaistiem traukiem un neatņemama sastāvdaļa ir – galda paliktnīši.

 

IMG_6559

Šoreiz pastāstīsim un parādīsim, kur un kā mēs tos izmantojam un pats galvenais – ko uz tiem likt.

» lasīt vairāk «

KO IESĀKT AR LIETU GROZIŅU?

Droši vien esat ievērojuši, ka mūsu piedāvājumā ir plašs lietu groziņu klāsts. Īsti skaistuļi – visdažādāko krāsu un materiālu. Tomēr, kā ir ar to pielietojumu… Kur tos likt un ko likt tajos iekšā? Esam sagatavojuši īsu ieskatu, kā Fejas Nama ikdienā izmantojami lietu groziņi.

 

daiktakrepsiai

» lasīt vairāk «

PASTĀSTI PAR SAVU AIZRAUŠANOS

Mums katram ir savas aizraušanās un hobiji. Daži nodarbojas ar gleznošanu, citu lielais aicinājums ir palīdzēt apkārtējiem, frizieri, dejotāji un konditori. Tie esam mēs!.. Turpināt var bez gala ilgi. Nereti mēs saviem hobijiem veltam noteiktu stundu skaitu dienas laikā. Tad ņemam talkā visus vajadzīgos atribūtus un aidā! Tomēr, kāpēc hobijs nevarētu iet soli solī kopā ar tevi it visur kur tu ej?

 

Untitled-2

» lasīt vairāk «

Lapa: 1 2
DĀVANA