+371 204 64446 Mums būs jauki jums palīdzēt! Mēs runājam krieviski un angliski.
Mums būs jauki jums palīdzēt! Mēs runājam krieviski un angliski. +371 204 64446
fejos uzrasai-kategorija1-LV

Radi pats savu gultas veļu!

Nevari atrast to, ko meklē, taču ļoti vēlies radīt savai guļamistabai tādus gultas veļas pārvalkus, par kādiem sapņo un kas lieliski der ne tikai interjeram, bet arī tavai gultas veļai, mēs varam pašūt! Izvēlējies materiālu un ieraksti attiecīgo izmēru tabulā. Vieglāk nekā viegli!

 

10

 

 

Uzmanību!
Nestandarta produkti nav ne atgriezāmi, ne aizvietojami, jo tie ir izgatavoti atbilstoši jūsu individuālajām vēlmēm.

 

 

INTERJERA IDEJAS

Pēdējā laikā, “Fejas Namā” īpašu uzmanību pievēršam visdažādākajām interjera kombinācijām. Meklējam saderīgus toņus, rakstus, faktūras un materiālus. Jāsaka, ka šis process ir patiesi aizraujošs. Piedāvājam ieskatīties dažās kombinācijās 😉 Redzēsiet idejas bērnistabai, viesistabai un vannas istabai. Ļaujieties fantāzijas lidojumam!

1) Bērnistaba – Šokolādes un karameļu toņi.

1. Ietilpīgs lietu groziņš ar atlokāmām maliņām – lietu groziņš BISCUIT.

2. Šujams gultas veļas komplekts CHOCO MIRAGE.

38

» lasīt vairāk «

Teltis – ne tikai bērniem!

Vasara ir īstais laiks, kad varam nodoties fantāzijas lidojumiem un doties tālu, tālu… Mēs, pieaugušie nereti rotaļājamies kopā ar savām mazajām atvasēm. Tas liek mums aizmirst par stresu darbā un dažādām nedienām. Atklāsim Jums noslēpumu – bērnu teltis ir lieliska lieta, ko izmantot rotaļām mājās vai pie dabas krūts 🙂

 

IMG_0690

 

» lasīt vairāk «

TRAUKI, KURI PRIECĒ

Mēs savu ikdienu nevaram iedomāties bez tik praktiskām un vajadzīgām lietām, kā – skaistiem traukiem. Tieši tā! Trauki ir virtuves pērles. Izsmalcināti, lakoniski, vecmāmiņas mantojums vai kristāla meistardarbi. Fejas, savā virtuvē un ikdienā traukiem piešķir jaunas funkcijas 😉

 

KATEGORIJAI3 » lasīt vairāk «

GALDA PALIKTNĪŠI – KO UZ TIEM LIKT?

Jāatzīst, ka mēs, “Fejas Nama” iemītnieces esam diezgan pedantiskas būtnes. Īpaši labi to var novērot brīžos, kad pie mums norisinās svinības vai vienkāršas pasēdēšanas. Galdu servējam ar skaistiem traukiem un neatņemama sastāvdaļa ir – galda paliktnīši.

 

IMG_6559

Šoreiz pastāstīsim un parādīsim, kur un kā mēs tos izmantojam un pats galvenais – ko uz tiem likt.

» lasīt vairāk «

KO IESĀKT AR LIETU GROZIŅU?

Droši vien esat ievērojuši, ka mūsu piedāvājumā ir plašs lietu groziņu klāsts. Īsti skaistuļi – visdažādāko krāsu un materiālu. Tomēr, kā ir ar to pielietojumu… Kur tos likt un ko likt tajos iekšā? Esam sagatavojuši īsu ieskatu, kā Fejas Nama ikdienā izmantojami lietu groziņi.

 

daiktakrepsiai

» lasīt vairāk «

Lapa: 1 2
DĀVANA