+371 204 64446 Mums būs jauki jums palīdzēt! Mēs runājam krieviski un angliski.
Mums būs jauki jums palīdzēt! Mēs runājam krieviski un angliski. +371 204 64446
fejos uzrasai-kategorija1-LV

Radi pats savu gultas veļu!

Nevari atrast to, ko meklē, taču ļoti vēlies radīt savai guļamistabai tādus gultas veļas pārvalkus, par kādiem sapņo un kas lieliski der ne tikai interjeram, bet arī tavai gultas veļai, mēs varam pašūt! Izvēlējies materiālu un ieraksti attiecīgo izmēru tabulā. Vieglāk nekā viegli!

 

10

 

 

Uzmanību!
Nestandarta produkti nav ne atgriezāmi, ne aizvietojami, jo tie ir izgatavoti atbilstoši jūsu individuālajām vēlmēm.

 

 

10 MĪTI par zīdu

Pirms pāris tūkstošiem gadu atrastais un apstrādāt sāktais zīds, pašlaik ir viena no dārgākajām izejvielām tekstila rūpniecībā. Lai gan tas vēl joprojām ir grūti pieejams un dārgs materiāls, par izmalcinātības elementu zīds kļuvis ne bez iemesla. Lūk, desmit mītu, kurus vajadzētu zināt, izvēloties izsmalcinātos un ilglaicīgos zīda izstrādājumus.

Meister_nach_Chang_Hsüan_001

» lasīt vairāk «

KĀ IZVEIDOT PERFEKTU GUĻAMISTABU!

To, kādai jāizskatās perfektai guļamistabai, mēs saprotam ļoti dažādi: vieniem šī istaba ir gaismas piepildīta ar lieliskiem skatiem, kas rītos paveras pa logu, citiem- īpaši intīma vieta, kas prasa it sevišķu mājīgumu, kurš sākas no pilnīga privātuma. Lai nu kā, neatņemamas šīs istabas detaļas ir ērtums, mājīgums, iespēja atslābināties un atbrīvoties no visām rūpēm, kas nomāc.

Tātad, jautājums ir pavisam vienkāršs- kā izveidot guļamistabu, kura vienmēr būtu perfekta?

18f63249d436b62bd0b4f290ca17d6ac

» lasīt vairāk «

3 lielākās gultas veļas kopšanas kļūdas

Veidojot savu atpūtas oāzi, pastāvīgi meklējam gultas veļu, kura ir pieskārienam patīkama, izturīga, krāsu ziņā saskaņota ar interjeru, un, atrodot sev vispiemērotāko, ceram, ka tā kalpos un iepriecinās ilgi. Lai tā arī būtu, vispusīgi pastāstīsim par visbiežākajām gultas veļas kopšanas kļūdām, kuras saīsina pat viskvalitatīvākā auduma ilgmūžību, kā arī kliedēsim sabiedrībā izplatītus mītus.

57cac4878656a7e9a178ec6100b2e330

 

» lasīt vairāk «

IEPAZĪSTIES – ZĪDS

Mums katram ir savi iecienītākie materiāli, kurus labprāt ieaicinām savā guļamistabā. Vieni izvēlas vienkāršus kokvilnas izstrādājumus, citi satīnu, un vēl daži – zīdu. Vai zinājāt, ka zīds ir viens no izturīgākajiem materiāliem, dabiskajām šķiedrām? Šis un citi interesanti fakti atrodami šajā ierakstā!

 

IMG_6081

» lasīt vairāk «

Kādu segu izvēlēties? I daļa

Nav noslēpums, ka kvalitatīvs miegs – īpaši svarīgs faktors, ja vēlamies labi justies un dienu pavadīt produktivitātes zīmē. Kādi ir labas atpūtas formulas galvenie komponenti? Izvēdināta guļamistaba, tīra gultasveļa, ērts spilvens un… sega! 😉 Šoreiz aplūkosim trīz veidu segas. To pozitīvās īpašības un protams, pameklēsim arī kādu mīnusiņu.

 

IMG_6368

» lasīt vairāk «

ALERGĒNI – KO IESĀKT?

Mūdienās, arvien biežāk sastopami cilvēki ar dažādām alerģijām. Vairākums no viņiem sirgst ar alerģiju jau no bērnības, daži – pavisam negaidīti sajūt pirmos simtomus.
Šī ir vieta kur es, labā Feja, steidzos palīdzēt – īsi pastāstīšu par pamata alergēniem un padalīšos ieteikumos, kā neļaut alerģijām sabojāt garastāvokli. 🙂

» lasīt vairāk «

KĀDA TIPA GULĒTĀJS ESI?

Runājot ar draugiem, radiem, paziņām nereti aizrunājamies līdz tam, kādi ir mūsu gulēšanas paradumi. Neskatoties uz to kāds ir mūsu vecums, dzimums vai izskats, reizēm ciešam no visdažādākajiem miega traucējumiem. Lai kā arī nebūtu, sniegsim ieteikumus Jūsu miega kvalitātātei un atbildēsim uz svarīgiem jautājumiem. Skatamies, kāds gulētāja tips esi 🙂

 

a331b129e22338d323d6fda00ac03920

» lasīt vairāk «

Lapa: 1 2
DĀVANA