+371 204 64446 Mums būs jauki jums palīdzēt! Mēs runājam krieviski un angliski.
Mums būs jauki jums palīdzēt! Mēs runājam krieviski un angliski. +371 204 64446

Dāvanu idejas!

Tuvojoties skaistākajiem gada svētkiem, arvien vairāk padomājam par dāvanām. Kā šogad iepriecināt mammu, sievu, māsu vai vecmāmiņu? Jā, mēs zinām, kā tas reizēm var nogurdināt un pat aizēnot priecīgo svētku gaidīšanu. Bet uztraukties nav vērts, jo Fejas steidzas jums palīgā, ar labākajām dāvanu idejām!

Dāvanu idejas VIŅAI:

Romantika, maigums, skaistums – lieliskākie vārdi, kas raksturo sievietes dāvanu. Taču, kā tos ietilpināt vienā dāvanā? Lieliska ideja ir iepriecināt sievieti ar dāvanu komplektu. Tādēļ pieliksim roku viņu skaistumam un labai pašsajūtai!

1. copy

Dāvanu idejas VIŅAM:

Dāvanas vīriešiem atgādinās, kādi viņi mums ir dārgi un mīļi. Un „Ziemassvētku vecītis” vairāk par visu vēlas redzēt sirsnīgu smaidu. Tāpēc mēs piedāvājam dāvināt dāvanas, uz kurām paskatoties īpašnieks katru reizi plati pasmaidīs.

2. copy

Dāvanu idejas mammai:

Visbiežāk mūsu mammas ir īstas strādnieces, kuras pastāvīgi kopj katru mājas kaktiņu, lai tikai tas būtu mājīgāks un siltāks mums visiem. Pārsteigsim savas mammas ar praktiskām un patīkamām dāvanām.

Dāvanu idejas tētim:

Bieži vien taču liekas, ka visgrūtāk dāvanu ir izvēlēties tētim, vai ne? Mūsu mīļotie tēvi, visa meistari, jo visu paši izdara un atrod, tad ko dāvināt?? Mums ir brīnišķīgas dāvanas arī viņiem:

Dāvanu idejas māsai:

Bērnībā Ziemassvētkos steidzāties pie Ziemassvētku eglītes, kas kādu dāvanu saņems šogad? Bet tagad pašam nākas pastrādāt par Ziemassvētku vecīti un iepriecināt māsiņu. Lūk, dažas idejas, kā pārsteigt pašu labāko māsu:

5 copy

Dāvanu idejas brālim:

Brāli taču iepriecināt ir īpaši viegli – kilograms ar mandarīniem un veiksme garantēta. Un tā patiešām ir taisnība, bet, ja izlemsiet pie mandarīniem pielikt kaut ko vairāk, ir ticams, ka brālis priecāsies vēl vairāk!

6 copy

Dāvanu idejas vecvecākiem:

Mīļie vecvecāki, vienmēr tādi mīloši un gaidoši. Cik labi un silti ir viņu mājās. Vecmāmiņa vienmēr steidzas mūs pacienāt ar saviem gardākajiem šedevriem, bet vectēvs pamācīt to, ko vēl nezinājām. Un mēs viņus pārsteigsim ar siltām un jaukām dāvanām:

7 copy

Dāvanu idejas bērniem:

Mūsu mazie brīnumi visticamāk visvairāk no visiem gaida un priecājas par neatkārtojamo Ziemassvētku rītu. Varbūt nedaudz arī satraucas – vai saņēma Ziemassvētku vecītis manu vēstuli?? Un vai biju pietiekami labs šogad? Un vienmēr sirsniņa nomierinās, ieraugot pašas kārojamākās dāvanas zem Ziemassvētku eglītes! Tādēļ Fejas vēlas piedalīties bērnu smaidu radīšanā un piedāvāt jaukum jauku dāvanu mazākajiem idejas 🙂

8 copy

 

 

SAŅEMIET 10EUR ATLAIDI!