"LONAS HOME" AKVAREĻA KOLEKCIJA JAU "FEJAS NAMĀ"

Tieši pirms gada skaistākajiem svētkiem “Fejas namā” tika prezentēta pirmā “Lonas HOME” zīmola gultas veļas akvareļa kolekcija, tāpēc aicinām to tuvāk apskatīt un ar to iepazīties!

Ne velti akvareļa kolekcija tika tā nosaukta - katrs gultas veļas komplekts ir kā mākslas darbs guļamistabā. Visi dizaini ir no ornamentiem, kas uzzīmēti noteiktajā gleznošanas tehnikā, kuri ar digitālās drukas palīdzību tika pārnesti uz auduma. Akvarelis, akvarelis un akrils, akvarelis un zīmulis ... pasteļkrāsas un bagātīgas krāsas, tik iemīļotās peonijas, tropu augi, abstrakcijas!

Kas ir tā digitālā druka? Digitālā druka atšķiras no visām pārējām auduma krāsošanas metodēm ar to, ka raksts uz auduma tiek pārnests īpaši reālistiski. Krāsa dziļi iekļūst diegā un tādā veidā izveido ilgstošu, un pienācīgi kopjot, neizbalējošu audumu.

“Lonas HOME” akvareļa kolekcija ir unikāla ar to, ka katrā komplektā var atrast vairāk nekā parasti spilvendrānu - vienvietīgajā - 2, un divvietīgajā – 4 spilvendrāni. Bez visa tā katrs komplekts ir divpusējs, tāpēc tikai ar vienu komplektu guļamistabā mēs varam izveidot pat 5-6 dažādas variācijas! Raibas otrās puses guļamistabā rada rotaļīguma, krāsu, dinamikas sajūtu, un vienkrāsainās guļamistabā ienesīs svaiguma, smalkuma un miera sajūtu. Pietiek tikai apgriezt pārvalkus uz otru pusi!

Ienirstiet guļamistabas komforta un stila atklājumos kopā ar “Lonas HOME” akvareļa kolekciju un visām tās variācijām!