• PIETEIKTIES
 • SĪKĀKA INFORMĀCIJA

  Produkta krāsa var nedaudz atšķirties no fotoattēlā redzamās. Produkta aprakstā sniegtajai informācijai ir vispārīgs raksturs un tā var neaptvert visas produkta īpašības.

  • Materiāls: 100 % kokvilna;
  • Zīmols: LITTLE DUTCH;
  • Pildviela: 100% poliesterio pluoštas;
  • Kategorijā: Pleds;

  “Little Dutch” sega Jūsu mazulim sniegs jaukumu un siltumu. Segas vienā pusē ir kokvilnas audums ar “Little Dutch” uzrakstu, taču otrā pusē – skaists un mīksts plīša audums. Viegli saskaņot ar tādu pat rakstu vai citiem gultas veļas pārvalkiem un palagiem. Sega lieliski piemērota izmantošanai ratiņos. Starp citu, to tāpat varat mazgāt veļas mazgājamajā mašīnā.

  Uzmanību! ! Rūpējoties, lai audums pēc mazgāšanas nezaudētu savu kvalitāti, rekomendējam to pirms mazgāšanas pārvilkt uz otru pusi un mazgāt kopā tikai ar citiem tādas pat krāsas gultas veļas pārvalkiem. Lai audums pēc mazgāšanas nesaburzītos un neveidotos bumbulīši – iestatiet delikāto mazgāšanas režīmu, kas nepārsniedz 600 apgr./min; lai nesarautos un neizbalētu – uzturēt 30 grādu temperatūru. Ja vēlaties aizsargāt krāsas, nežāvējiet izstrādājumus atklātos saules staros! Gultas veļa kalpos ilgāk, ja tā izžūs dabiski.

  -25%

  Bernu pārklājs Wild Flowers Olive

  44,96 €

  59,95 €
  Izsūtīsim ar 1 d.d.
  Izvēlieties:
  Pleda izmērs:
  Daudzums:
  44,96 €
  59,95 €
  Līdz bezmaksas piegādei uz mājām vēl nepieciešams 49,00 €
  Jums ir jautājumi?
  Pircēji, kas iegādājās šo produktu, iegādājās arī